Лайтбокси для спа салону De La Luna
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення лайтбоксів для "De La Luna"

Виготовлення лайтбоксів для спа-салону “De La Luna” ми виконали усього за один день. Це два одинакових за разміром и конструкцією короби із внутрішнім підсвічуванням.  Спа-салони знаходяться у Києві за адресами: вул. Лариси Руденко 6 та вул.Княжий затон 2/30, оф.12.

Лайтбокси на кожен салон були закріплені індивідуально. Один лайтбокс горизонтальний, інший – вертикальний, дизайн обох конструкцій аналогічний. У основі кожного короба задня частина і борти з ПВХ завтовшки 4 мм. Плафони зроблені із акрилу і обкліплені світлопропускним оракалом із надрукованим зображенням.

Для підсвічування встановлено люмінесцентні лампи Philips 1500 мм – по 6 штук на кожних лайтбокс. На фото видно, що обидва лайтбокси у вечірній час світяться дуже яскраво. Використання при виробництві светітлорозсіювальних матеріалів дозволило уникнути ефекту смужок, і забезпечити рівномірне підсвічування всіх площі кожного короба.

Задня частина коробів монтувалася у стіну, потім на неї прикручуються плафон або передня частина. Такий тип кріплення є стандартним. Спочатку встановлюється коробка, потім кріплення для ламп, самі лампи після чого до них підводиться електрика.

Дзвоніть або пишіть нам!