изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Виготовлення зовнішньої реклами для салону сантехніки "Hansgrohe"

Виготовлення зовнішньої реклами для салону сантехніки “Hansgrohe“, незважаючи на розміри конструкцій, стало досить бюджетним варіантом оформлення фасаду. Ми прикрасили зовнішній вигляд фасаду великим лайтбоксом, розташованим над входом у приміщення і великою наліпкою оракалу у вітрині.
Основою лайтбоксу послугував металевий каркас, на “обличчя” замість акрилу рівномірно натягнута банерна тканина із зображенням. Ефект виходить аналогічний, як і при оформленні короба акрилом.расчитать2-min
Підсвічування вивіски зроблено із люмінесцентних лямп по довжині короба для рівномірного освітлення. Короб встановлено на фасаді будівлі салону “Hansgrohe“. Виконаний в стилі “мінімалізм”, він чудово вписується в загальну концепцію екстер’єру території, на якій знаходиться салон сантехніки.
Завдяки якісному просвітні банеру лайтбокс рівномірно висвітлюється по всьому периметру конструкції.