Виготовлення зовнішньої реклами для салону сантехніки Hansgrohe
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення зовнішньої реклами для салону сантехніки "Hansgrohe"

Виготовлення зовнішньої реклами для салону сантехніки “Hansgrohe“, незважаючи на розміри конструкцій, стало досить бюджетним варіантом оформлення фасаду. Ми прикрасили зовнішній вигляд фасаду великим лайтбоксом, розташованим над входом у приміщення і великою наліпкою оракалу у вітрині.
 
Основою лайтбоксу послугував металевий каркас, на “обличчя” замість акрилу рівномірно натягнута банерна тканина із зображенням. Ефект виходить аналогічний, як і при оформленні короба акрилом.
 
Підсвічування вивіски зроблено із люмінесцентних лямп по довжині короба для рівномірного освітлення. Короб встановлено на фасаді будівлі салону “Hansgrohe“. Виконаний в стилі “мінімалізм”, він чудово вписується в загальну концепцію екстер’єру території, на якій знаходиться салон сантехніки.
 
Завдяки якісному просвітні банеру лайтбокс рівномірно висвітлюється по всьому периметру конструкції.