Виготовлення одностороннього світлового лайтбоксу для клубу елітного туризму “Сьоме небо”
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення одностороннього світлового лайтбоксу для клубу елітного туризму "Сьоме небо"

Для клуба элитного туризма “Седьмое небо” наши специалисты изготовили односторонний световой бокс с УФ-печатью и использованием лазерной резки для придания объема элементам лицевой части. Борта лайтбокса изготовлены из ПВХ, лицевая часть из светоотражающего акрила. Для подсветки использовались светодиодные ленты.

Наша компания занимается разработкой и изготовлением световых лайтбоксов на собственном оборудовании с применением новейших технологий.

Для своих клиентов мы можем предложить полный комплекс услуг по изготовлению лайтбоксов, от их проектирования и дизайна до монтажа рекламных конструкций.

Для получения консультации обратитесь к нашим менеджерам по одному из телефонов, указанных на сайте или через форму обратной связи, мы будем рады сотрудничеству с Вами!


 

Для клубу елітного туризму “Сьоме небо” наші фахівці виготовили односторонній світловий бокс з УФ-друком і використанням лазерного різання для додання обсягу елементів лицьової частини. Борта лайтбоксу виготовлені з ПВХ, лицьова частина з світловідбиваючого акрилу. Для підсвічування використовувалися світлодіодні стрічки.

Наша компанія займається розробкою та виготовленням світлових лайтбоксів на власному обладнанні з застосуванням новітніх технологій.

Для своїх клієнтів ми можемо запропонувати повний комплекс послуг з виготовлення лайтбоксів, від їх проектування і дизайну до монтажу рекламних конструкцій.

Для отримання консультації зверніться до наших менеджерів по одному з телефонів, зазначених на сайті або через форму зворотного зв’язку, ми будемо раді співпраці з Вами!