Виготовлення одностороннього світлового лайтбоксу для клубу елітного туризму “Сьоме небо”
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Виготовлення одностороннього світлового лайтбоксу для клубу елітного туризму "Сьоме небо"

Для клуба элитного туризма “Седьмое небо” наши специалисты изготовили односторонний световой бокс с УФ-печатью и использованием лазерной резки для придания объема элементам лицевой части. Борта лайтбокса изготовлены из ПВХ, лицевая часть из светоотражающего акрила. Для подсветки использовались светодиодные ленты.

Наша компания занимается разработкой и изготовлением световых лайтбоксов на собственном оборудовании с применением новейших технологий.

Для своих клиентов мы можем предложить полный комплекс услуг по изготовлению лайтбоксов, от их проектирования и дизайна до монтажа рекламных конструкций.

Для получения консультации обратитесь к нашим менеджерам по одному из телефонов, указанных на сайте или через форму обратной связи, мы будем рады сотрудничеству с Вами!


 

Для клубу елітного туризму “Сьоме небо” наші фахівці виготовили односторонній світловий бокс з УФ-друком і використанням лазерного різання для додання обсягу елементів лицьової частини. Борта лайтбоксу виготовлені з ПВХ, лицьова частина з світловідбиваючого акрилу. Для підсвічування використовувалися світлодіодні стрічки.

Наша компанія займається розробкою та виготовленням світлових лайтбоксів на власному обладнанні з застосуванням новітніх технологій.

Для своїх клієнтів ми можемо запропонувати повний комплекс послуг з виготовлення лайтбоксів, від їх проектування і дизайну до монтажу рекламних конструкцій.

Для отримання консультації зверніться до наших менеджерів по одному з телефонів, зазначених на сайті або через форму зворотного зв’язку, ми будемо раді співпраці з Вами!


 

 Work.ua — самий кльовий наш партнер