изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Виготовлення одностороннього світлового лайтбоксу для клубу елітного туризму "Сьоме небо"

Для клубу елітного туризму “Сьоме небо” наші фахівці виготовили односторонній світловий бокс з УФ-друком і використанням лазерного різання для додання обсягу елементів лицьової частини. Борта лайтбоксу виготовлені з ПВХ, лицьова частина з світловідбиваючого акрилу. Для підсвічування використовувалися світлодіодні стрічки.

Наша компанія займається розробкою та виготовленням світлових лайтбоксів на власному обладнанні з застосуванням новітніх технологій.расчитать2-min

Для своїх клієнтів ми можемо запропонувати повний комплекс послуг з виготовлення лайтбоксів, від їх проектування і дизайну до монтажу рекламних конструкцій.

Для отримання консультації зверніться до наших менеджерів по одному з телефонів, зазначених на сайті або через форму зворотного зв’язку, ми будемо раді співпраці з Вами!

zakazat proschet vivesky