изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Виготовлення світлових вивісок для магазину "Люди у білому"

Виготовлення світлових вивісок для магазину “Люди у білому” – це комплекс світлових коробів на металевій рамі, яким формлений фасад при вході. Магазин знаходиться в Києві за адресою ул.Телиги 3Його прекрасно видно з дороги головної вулиці, тому наше завдання полягало у тому, аби зробити вивіску максимально привабливою як для піхоходів, так і для водіїв і пасажирів транспорту.

Загальна довжина вивіски рівно 14,5 метрів, вона охоплює вхід і всю вітрину магазину. Центральну частину композиції являє квадратний лайтбокс, який виступає вперед, створюючи об’єм конструкції.расчитать2-min

На ньому зображена пара медпрацівників – це логотип компанії, розміри лайтбоксу 2х2 метри. Лицьова частина конструкції зроблена із полікарбонату, оформленого плівкою, верхня і бічні – ПВХ.

Підсвічування панелі вивіски повністю складається із світлодіодних смуг, закріплених по всій площині усередині. Для захисту вивіски від дощу, снігу та сміття ми встановили зверху пластикових дашок. Він прозорий, його майже не видно, проте вивіска надійно захищена від снігу і дощу, а значить, слугуватиме набагато довше.

Зателефонуйте або напишіть нам:

zakazat proschet vivesky