изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Виготовлення прямокутного лайтбоксу для магазину "Палітра"

Перший короб для магазину “Палітра” на фото обрамлений металевою рамою. В основі виготовлення прямокутного лайтбоксу металевий каркас, бічні частини зроблені із пластин ПВХ, “обличчя” вирізано із молочного акрилу, заліпленого самоліпною плівкою із зображенням – назва магазину і логотип на жовтому тлі. Панель окантовано білої рамою. Цей лайтбокс був виготовлений для оформлення вітрин одного із магазинів мережі “Палітра”, який знаходиться у приміщенні торгівельного центру “Даринок”: м.Київ, ул.Біломорска, 1.

Бічні частини залишені без плівки, таким чином вдалося зробити лицьову частину лайтбоксу більш виразною і підкреслити об’ємність. Конструкція короба рівномірно підсвічується лампами денного освітлення, її периметр 1х3 метри.расчитать2-min

Другий лайтбокс виготовлений для магазину “Палітра”, який знаходиться у Києві в ТЦ “Квадрат” по ул.Бальзака 91/29а. Це також акриловий короб, підсвічування здійснюється лампами денного світла. Він доповнений великий наліпкою із плівки з зображенням.

Завдяки вдалому фірмовому кольору мережі магазинів та якісному підсвічуванню лайтбокси вийшли дуже яскравимі і такими, що привертають увагу відвідувачів торгівельного центру.

Ми виготовимо такий лайтбокс і для вас!

Звертайтесь до нас:

zakazat proschet vivesky