изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Короб з підсвічуванням

Короб з підсвічуванням виконаний для інтер’єрного оформлення офісу компанії «Екокоттеджі». Для світлового наповнення клієнт вибрав діодную стрічку високої потужності, що дозволить надалі значно економити витрати на світло.

Середній розмір короба – 1600х300 мм, товщина 500 мм. На лицьову частину нанесена аплікація з плотерної порізки плівки на самоліпній основі різних кольорів.

Непросвітний ПВХ по бортах дозволяє створити яскраве переднє світіння коробу і контурний обсяг, що добре видно на фото.

Такий варіант конструкції – це класичний короб з підсвічуванням, який ідеальрасчитать2-minно підходить як для зовнішнього, так і для внутрішнього оформлення будь-яких фасадів і приміщень. На лицьову сторону можна нанести будь-яке зображення – як надруковане на молочній плівці, так і у вигляді колажу з порізки плівки.