Фасадні лайтбокси для готеля Європа
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Фасадні лайтбокси для готеля "Європа"

Чудовий приклад комплексної роботи з виробництва і монтажу нових вивісок для готелю «Європа», розташованого в центрі курортної зони Трускавця.

У рамках цього проекту було виготовлено ряд лайтбоксів. Одними з найбільш примітних робіт є світлові об’ємні букви для фасаду будівлі, складові слова «ГОТЕЛЬ» і «ЄВРОПА», а також великий лайтбокс у формі знака валюти євро з об’ємними літерами «БАР», змонтований на металевих кронштейнах на огорожі, для привертання уваги.

Лайтбокс у формі євро являє собою короб, зібраний з молочного акрилу, на лицьовій частині, і ПВХ з боків. Внутрішня підсвітка забезпечується світлодіодами. Завершує композицію кольорова плівка Oracal, що прикатана до акрилу.

Об’ємні світлові літери виконані аналогічним чином і закріплені на фасаді будівлі. Вони так само підсвічуються зсередини світлодіодами, завдяки чому ці лайтбокси привертають до себе увагу в темний час доби. А протягом дня яскраві кольори вінілової плівки роблять їх не менш привабливими.

Завдяки стійкості до фізичного впливу плівка, а відповідно і сама вивіска, надовго збережуть свою яскравість і привабливість.

Зателефонуйте або напишіть нам:

zakazat proschet vivesky

 Work.ua — самий кльовий наш партнер