изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Фасадні лайтбокси для готеля "Європа"

Чудовий приклад комплексної роботи з виробництва і монтажу нових вивісок для готелю «Європа», розташованого в центрі курортної зони Трускавця.

У рамках цього проекту було виготовлено ряд лайтбоксів. Одними з найбільш примітних робіт є світлові об’ємні букви для фасаду будівлі, складові слова «ГОТЕЛЬ» і «ЄВРОПА», а також великий лайтбокс у формі знака валюти євро з об’ємними літерами «БАР», змонтований на металевих кронштейнах на огорожі, для привертання уваги.

Лайтбокс у формі євро являє собою короб, зібраний з молочного акрилу, на лицьовій частині, і ПВХ з боків. Внутрішня підсвітка забезпечується світлодіодами. Завершує композицію кольорова плівка Oracal, що прикатана до акрилу.расчитать2-min

Об’ємні світлові літери виконані аналогічним чином і закріплені на фасаді будівлі. Вони так само підсвічуються зсередини світлодіодами, завдяки чому ці лайтбокси привертають до себе увагу в темний час доби. А протягом дня яскраві кольори вінілової плівки роблять їх не менш привабливими.

Завдяки стійкості до фізичного впливу плівка, а відповідно і сама вивіска, надовго збережуть свою яскравість і привабливість.

Зателефонуйте або напишіть нам:

zakazat proschet vivesky