Фасадні лайтбокси для готеля Європа
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Фасадні лайтбокси для готеля "Європа"

Чудовий приклад комплексної роботи з виробництва і монтажу нових вивісок для готелю «Європа», розташованого в центрі курортної зони Трускавця.

У рамках цього проекту було виготовлено ряд лайтбоксів. Одними з найбільш примітних робіт є світлові об’ємні букви для фасаду будівлі, складові слова «ГОТЕЛЬ» і «ЄВРОПА», а також великий лайтбокс у формі знака валюти євро з об’ємними літерами «БАР», змонтований на металевих кронштейнах на огорожі, для привертання уваги.

Лайтбокс у формі євро являє собою короб, зібраний з молочного акрилу, на лицьовій частині, і ПВХ з боків. Внутрішня підсвітка забезпечується світлодіодами. Завершує композицію кольорова плівка Oracal, що прикатана до акрилу.

Об’ємні світлові літери виконані аналогічним чином і закріплені на фасаді будівлі. Вони так само підсвічуються зсередини світлодіодами, завдяки чому ці лайтбокси привертають до себе увагу в темний час доби. А протягом дня яскраві кольори вінілової плівки роблять їх не менш привабливими.

Завдяки стійкості до фізичного впливу плівка, а відповідно і сама вивіска, надовго збережуть свою яскравість і привабливість.

Зателефонуйте або напишіть нам:

zakazat proschet vivesky