Лайтбокси вхідної групи крамниць компанії «Камелія»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Лайтбокси вхідної групи крамниць компанії «Камелія»

 

В рамках ребрендингу компанії «Камелія», яка спеціалізується на вирощуванні та продажу квітів, було виконано ряд виробничих робіт. Безліч вивісок і покажчиків різного призначення по всьому Києву були повністю або частково перероблені.

Однією з робіт було зміна вивісок вхідної групи декількох магазинів компанії.

Кнопа

Конструкцію великих лайтбоксів залишили без змін, в основі – короб з композиту, були лише замінені освітлювальні елементи, в деяких випадках це люмінесцентні лампи, в інших – світлодіоди. На вивісках в якості лицьової панелі використовувалася банерна тканина, яку ми замінили на нову з новим зображенням, а також була нанесена кольорова плівка Oracal по периметру коробів.

Круглі лайтбокси із зображенням квітки були виконані за класичною схемою – борт виготовлений з ПВХ, лицьова панель – з молочного акрилу, на який нанесена плівка Oracal з повнокольоровим друком. Усередині вмонтовані освітлювальні елементи, представлені лампами денного світла.  Лайтбокс є частиною вивіски що складається з алюмокомпозиту на який накатана плівка з новим зображенням. Ця вивіска по всій довжині, крім лайтбоксу, підсвічується змонтованими на виносах світлодіодними прожекторами.

Невеликі прямокутні лайтбокси встановлені над входом на простий металевій рамі прикріпленій до їх верхньої грані. По конструкції вони аналогічні круглим.

Чекаємо на Ваш дзвінок