изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Лайтбокси вхідної групи крамниць компанії «Камелія»

В рамках ребрендингу компанії «Камелія», яка спеціалізується на вирощуванні та продажу квітів, було виконано ряд виробничих робіт. Безліч вивісок і покажчиків різного призначення по всьому Києву були повністю або частково перероблені.

Однією з робіт було зміна вивісок вхідної групи декількох магазинів компанії.

Конструкцію великих лайтбоксів залишили без змін, в основі – короб з композиту, були лише замінені освітлювальні елементи, в деяких випадках це люмінесцентні лампи, в інших – світлодіоди. На вивісках в якості лицьової панелі використовувалася банерна тканина, яку ми замінили на нову з новим зображенням, а також була нанесена кольорова плівка Oracal по периметру коробів.расчитать2-min

Круглі лайтбокси із зображенням квітки були виконані за класичною схемою – борт виготовлений з ПВХ, лицьова панель – з молочного акрилу, на який нанесена плівка Oracal з повнокольоровим друком. Усередині вмонтовані освітлювальні елементи, представлені лампами денного світла.  Лайтбокс є частиною вивіски що складається з алюмокомпозиту на який накатана плівка з новим зображенням. Ця вивіска по всій довжині, крім лайтбоксу, підсвічується змонтованими на виносах світлодіодними прожекторами.

Невеликі прямокутні лайтбокси встановлені над входом на простий металевій рамі прикріпленій до їх верхньої грані. По конструкції вони аналогічні круглим.

Чекаємо на дзвінок!

zakazat proschet vivesky