Виробництво лайтбоксів для кафе Венеціанка
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виробництво лайтбоксів для кафе "Венеціанка"

Виробництво лайтбоксів для кафе “Венеціанка” відбувалося так: лицьова частина була виконана із молочного акрилу, який обклеєний плівкою Oracal із зображенням, з боків – об’ємні елементи з ПВХ. За цим же принципом виготовлені і об’ємні літери.

кнопа укрКонструкція вивіски складається із лайтбоксу та об’ємних літер, усі елементи кріпляться на металокаркасні основу, тлом вивіски слугує банер із зображенням пейзажу Венеції.

Підсвічування короба представлено діодним стрічкою. Банер не має підсвічування, і це не випадково. На ньому зображений пейзаж денного міста, у темну пору підсвічування від лайтбоксу створює видимість, що на полотні пишається нічна Венеція.

Усі елементи виробу кріпляться на металеву підставку, яка закріплена на вхідну скляну групу будівлі.

Світлова конструкція і банер на тлі у тандемі створюють цікаву об’ємну композицію у стилі закладу. Дуже оригінальне і нестандартне рішення вивіски вимагало від замовника мінімальних витрат, хоча сама рекламна панель охопила усю вхідну групу.