изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Виробництво лайтбоксів для кафе "Венеціанка"

Виробництво лайтбоксів для кафе “Венеціанка”

” відбувалося так: лицьова частина була виконана із молочного акрилу, який обклеєний плівкою Oracal із зображенням, з боків – об’ємні елементи з ПВХ. За цим же принципом виготовлені і об’ємні літери.

Конструкція вивіски складається із лайтбоксу та об’ємних літер, усі елементи кріпляться на металокаркасні основу, тлом вивіски слугує банер із зображенням пейзажу Венеції.

Підсвічування короба представлено діодним стрічкою. Банер не має підсвічування, і це не випадково. На ньому зображений пейзаж денного міста, у темну пору підсвічування від лайтбоксу створює видимість, що на полотні пишається нічна Венеція.расчитать2-min

Усі елементи виробу кріпляться на металеву підставку, яка закріплена на вхідну скляну групу будівлі.

Світлова конструкція і банер на тлі у тандемі створюють цікаву об’ємну композицію у стилі закладу. Дуже оригінальне і нестандартне рішення вивіски вимагало від замовника мінімальних витрат, хоча сама рекламна панель охопила усю вхідну групу.