Виробництво лайтбоксів (Київ) для банку Хрещатик
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виробництво лайтбоксів (Київ) для банку "Хрещатик"

Для відділення банку “Хрещатик” ми виготовили конструкцію із світлових коробів, що виконує одночасно і функцію дашка над входом у будівлю, відділення знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Московська 24.

Виробництво лайтбоксів (м.Київ) для банку “Хрещатик” здійснювалося так: передня частина була вирізана із акрилу, бічні із ПВХ, на акрил нанесена шаром плівка на ліпній основі з надрукованим зображенням.

Підсвічування лайтбоксів складається із вмонтованою у корпус світлодіодної стрічки, оскільки необхідна товщина бортів передньої частині повинна була бути рівно 5 cм. Лайтбокс закріплений на дашок ганку, сам козирок оснащений підсвічуванням, таким чином панель висвітлюється у темний час доби максимально яскраво.

Розмір особового короба – 51х270 см, бічні сторони – 51х107 см ліворуч і 51х120 см праворуч.

Пізніше ми доповнили оформлення ганку банку штендерами “Обмін валют“. Вони також виконані із підсвічуванням з діодів і містять комірки для змінних цифросегментів.

Наші контакти: