изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виробництво лайтбоксів (Київ) для банку "Хрещатик"

Для відділення банку “Хрещатик” ми виготовили конструкцію із світлових коробів, що виконує одночасно і функцію дашка над входом у будівлю, відділення знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Московська 24.

Виробництво лайтбоксів (м.Київ) для банку “Хрещатик” здійснювалося так: передня частина була вирізана із акрилу, бічні із ПВХ, на акрил нанесена шаром плівка на ліпній основі з надрукованим зображенням.расчитать2-min

Підсвічування лайтбоксів складається із вмонтованою у корпус світлодіодної стрічки, оскільки необхідна товщина бортів передньої частині повинна була бути рівно 5 cм. Лайтбокс закріплений на дашок ганку, сам козирок оснащений підсвічуванням, таким чином панель висвітлюється у темний час доби максимально яскраво.

Розмір особового короба – 51х270 см, бічні сторони – 51х107 см ліворуч і 51х120 см праворуч.

Пізніше ми доповнили оформлення ганку банку штендерами “Обмін валют“. Вони також виконані із підсвічуванням з діодів і містять комірки для змінних цифросегментів.

Наші контакти: