Реклама з підсвічуванням
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Реклама з підсвічуванням

Реклама з підсвічуванням на магазин парфумерії «LaGrande» складається з композитного короба з фігурними вирізами у формі букв на лицьовій стороні.

Всередені короба по лінії прорізів підкладений лист акрилу молочного кольору.

Освітлення забезпечує конструкція зі світлодіодними стрічками. Параметри короба – 3500х800 мм, ширина – 70 мм. При включенні світло потрапляє тільки на акрил, таким чином в темряві видніються виразні написи, що світяться.

Під металевим коробом був встановлений окремий акриловий коробок, оформлений вініловою плівкою з повнокольоровим друком. Підсвічування тут також діодне.

Композитний профрезерований короб служить більш бюджетною альтернативою об’ємним буквах. Ось ще один приклад світлового короба http://epatage-group.com.ua/izgotovlenie-vyvesok/lajtboksy/svetovoj-korob, виготовленого за аналогічною технологією.

Побачити цю рекламну конструкцію можна в Києві за адресою: Княжий затон, 4,

 а зв’язатися з нами по телефону чи e-mail:

zakazat proschet vivesky