изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Рекламні конструкції для магазину «Sinamay»

Для магазину одягу та аксесуарів «Sinamay» ми виконали дві рекламні конструкції, схожі за будовою і практично однакові за розмірами.

Кожна конструкція – це світловий короб, що складається з ПВХ на торчакових профілях. На чолі вмонтовані об’ємні літери. Сама передня частина представлена полікарбонатом.

Букви повністю складаються із ПВХ, вони не просвічуються, тому на світному тлі полікарбонатного полотна виглядають дуже гарно. Довжина усіх букв – 1,75 метра, кожна заввишки 0,5 метраЛицьова частина – це пластик, закочений бірюзовою плівкою Oracal.расчитать2-min

Один короб був монтований над входом у магазин, розташований в торговому залі ТЦ «Метрополіс». Розмір панелі рівно 5,8х0,8 метри.

Другим коробом ми оформили ТЦ «Аркадія», розташований у Києві за адресою Борщагівська 154, розмір панелі практично ідентичний, різниця у декількох десятках сантиметрів.

Загалом проект вийшов дуже вдалим. Літери у коробі на лампах денного світла слугують прекрасною альтернативою об’ємним світлодіодним написам, що дозволило клієнту скоротити витрати на матеріали.

zakazat proschet vivesky