Світлова вивіска для банку «Хрещатик» у вигляді фасадного дашку
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Світлова вивіска для банку «Хрещатик» у вигляді фасадного дашку

Світлова вивіска для банку «Хрещатик» зроблена у вигляді фасадного дашку над ганком біля входу у приміщення. Дашок представлений у вигляді половини овалу і має складну конструкцію, адже виконує не тільки роль реклами, а й роль окремої архітектурної споруди.

Розміри дашка: ширина – 6,5 метрів, винос – 2,5 метра.

Він виготовлений із композитних касет, які монтувалися на попередньо сконструйований зварювальником металлокаркас. Та як темно-зеленого композиту немає у товарній лінійці виробника, з цієї причини ми обклеїли його самолыпною плівкою необхідного відтінку.

Зверху і знизу дашок також зашитий композитом. У нижню частину вмонтовані великі люмінесцентні світильники, так що ганок відмінно підсвітлюється в темну пору.

На торчак дашку прямо на композит встановлено об’ємні літери – назва банку. Вони виготовлені із пластику по бортах та акрилу попереду і обліплені вінілової плівкою золотого кольору. З такої ж плівки виконаний і контур дашка. Саме із контуром букви виглядають більш яскраво та привабливо.

Для захисту конструкції від вологи ми виповнили ряд додаткових робіт. На вхідну групу спроектований і встановлений злив, він веде від даху будинку і з’єднаний із дашком.

Щоб у дашку не з`являлися протікання, після завершення усіх виробничих робіт для забезпечення гермитизації усі шви було залито бітумом.

Біля входу нами також було встановлено фасадну табличку із композиту і плівки у золотій рамці, на ній написаний графік роботи банку.

Зв’яжіться з нашими спеціалістами:

zakazat proschet vivesky