изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Світлова вивіска для банку «Хрещатик» у вигляді фасадного дашку

Світлова вивіска для банку «Хрещатик» зроблена у вигляді фасадного дашку над ганком біля входу у приміщення. Дашок представлений у вигляді половини овалу і має складну конструкцію, адже виконує не тільки роль реклами, а й роль окремої архітектурної споруди.

Розміри дашка: ширина – 6,5 метрів, винос – 2,5 метра.

Він виготовлений із композитних касет, які монтувалися на попередньо сконструйований зварювальником металлокаркас. Та як темно-зеленого композиту немає у товарній лінійці виробника, з цієї причини ми обклеїли його самолыпною плівкою необхідного відтінку.

Зверху і знизу дашок також зашитий композитом. У нижню частину вмонтовані великі люмінесцентні світильники, так що ганок відмінно підсвітлюється в темну пору.расчитать2-min

На торчак дашку прямо на композит встановлено об’ємні літери – назва банку. Вони виготовлені із пластику по бортах та акрилу попереду і обліплені вінілової плівкою золотого кольору. З такої ж плівки виконаний і контур дашка. Саме із контуром букви виглядають більш яскраво та привабливо.

Для захисту конструкції від вологи ми виповнили ряд додаткових робіт. На вхідну групу спроектований і встановлений злив, він веде від даху будинку і з’єднаний із дашком.

Щоб у дашку не з`являлися протікання, після завершення усіх виробничих робіт для забезпечення гермитизації усі шви було залито бітумом.

Біля входу нами також було встановлено фасадну табличку із композиту і плівки у золотій рамці, на ній написаний графік роботи банку.

Зв’яжіться з нашими спеціалістами:

zakazat proschet vivesky