изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Світловий короб «кафе Carbonella»

Світловий короб «Carbonella» виготовлений для італійського кафе, яке знаходиться в київському ТЦ Городок (м.Петрівка). Оригінальні заклади вимагають нестандартних рекламних рішень, тому ми не обмежувалися класичним коробом, а підійшли до виготовлення вивіски творчо.

Лайтбокс «Carbonella» складається з алюмокомпозітной панелі, в якій вирізані контури букв і форма логотіпа. Розмір короба – 5600х1100 мм.расчитать2-min

Панель закатана плівкою карбон 3D чорного кольору. Ця матова непросвітна плівка відмінно підходить для створення однотонного фону для будь-якої рекламної конструкції.

Підкладка під алюмокомпозит зроблена з акрилу (4 мм), на неї накатана світлорозсіювальна плівка Oracalcеріі 8500. Для підсвічування використані світлодіодні стрічки і модулі потужністю 0,8 Вт. Кріплення конструкції здійснювалося на анкерні болти.

Вивіска, виготовлена за вищевикладеної технології, може служити альтернативою об’ємним буквам. На відміну від стандартних світлових коробів, в яких підсвічуються всі зображення, тут акцент зроблено саме на назві закладу.

zakazat proschet vivesky