изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Світловий короб «кафе Carbonella»

Світловий короб «Carbonella» виготовлений для італійського кафе, яке знаходиться в київському ТЦ Городок (м.Петрівка). Оригінальні заклади вимагають нестандартних рекламних рішень, тому ми не обмежувалися класичним коробом, а підійшли до виготовлення вивіски творчо.

Лайтбокс «Carbonella» складається з алюмокомпозітной панелі, в якій вирізані контури букв і форма логотіпа. Розмір короба – 5600х1100 мм.расчитать2-min

Панель закатана плівкою карбон 3D чорного кольору. Ця матова непросвітна плівка відмінно підходить для створення однотонного фону для будь-якої рекламної конструкції.

Підкладка під алюмокомпозит зроблена з акрилу (4 мм), на неї накатана світлорозсіювальна плівка Oracalcеріі 8500. Для підсвічування використані світлодіодні стрічки і модулі потужністю 0,8 Вт. Кріплення конструкції здійснювалося на анкерні болти.

Вивіска, виготовлена за вищевикладеної технології, може служити альтернативою об’ємним буквам. На відміну від стандартних світлових коробів, в яких підсвічуються всі зображення, тут акцент зроблено саме на назві закладу.

zakazat proschet vivesky