Світловий короб «кафе Carbonella»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Світловий короб «кафе Carbonella»

Світловий короб «Carbonella» виготовлений для італійського кафе, яке знаходиться в київському ТЦ Городок (м.Петрівка). Оригінальні заклади вимагають нестандартних рекламних рішень, тому ми не обмежувалися класичним коробом, а підійшли до виготовлення вивіски творчо.

Лайтбокс «Carbonella» складається з алюмокомпозітной панелі, в якій вирізані контури букв і форма логотіпа. Розмір короба – 5600х1100 мм.

Панель закатана плівкою карбон 3D чорного кольору. Ця матова непросвітна плівка відмінно підходить для створення однотонного фону для будь-якої рекламної конструкції.

Підкладка під алюмокомпозит зроблена з акрилу (4 мм), на неї накатана світлорозсіювальна плівка Oracalcеріі 8500. Для підсвічування використані світлодіодні стрічки і модулі потужністю 0,8 Вт. Кріплення конструкції здійснювалося на анкерні болти.

Вивіска, виготовлена за вищевикладеної технології, може служити альтернативою об’ємним буквам. На відміну від стандартних світлових коробів, в яких підсвічуються всі зображення, тут акцент зроблено саме на назві закладу.

zakazat proschet vivesky