Світлові короби для магазину жіночого одягу та аксесуарів
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Світлові короби для магазину жіночого одягу та аксесуарів

Світлові короби для магазину жіночого одягу та аксесуарів зроблені за загальноприйнятим стандартом виробництва світлової зовнішньої реклами: бортові і задні частини складаються із полівінілхлориду і закріплені на стіну.

Після монтування основи та підключення системи освітлення зверху короби закривалися кришками із різьбленого акрилу. Усі частини коробів обліплені плівкою із зображенням. Дизайнер вибрав виграшне колірне рішення – помаранчевий фон і чорні букви, дуже яскраве і привертає увагу поєднання. Крім цього були підібрані додаткові дизайнерські елементи – візерунки у стилі “бароко“, які ідеально підходять до концепції магазину одягу.

Встановлено конструкції на фасаді будівлі, де розташовується магазин. Один брендовий короб був розташований безпосередньо над входом, другий – на цьому ж будинку, неподалік від вітрин.

Лайтбокс над входом мається прямокутну форму, його розмір 6х0,5 метра. Він обрамлений чорною рамкою по периметру – так він виглядає яскраво і ефектно навіть у денну пору.

Другий короб овальний, його параметри 1х0,4 метра, він виконує інформаційну функцію, повідомляючи про графік роботи магазину.

Підсвічування коробів зроблену на основі люмінесцентних ламп. Завдяки якісним світлорозсыювальним матеріалами, які були використані при виробництві, світло розподіляється рівномірно по периметру.

Чекаємо на вас!

zakazat proschet vivesky

 Work.ua — самий кльовий наш партнер