изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Композиція зі світлових коробів «Два гуся»

Для нового ресторану мережі швидкого харчування «Два гуся» була виготовлена композиція з світлових коробів. Рама прямокутного короба зроблена з композитних аркушів, її розмір 3000х500 мм. расчитать2-min

На лицьовій частині акрил з накатаною плівкою червоного і жовтого кольорів. Праворуч до прямокутного коробу прикріплений фігурний короб у вигляді гусей. Це водночас і логотип мережі ресторанів.

На лицьовій частині форменого лайтбокса також акрил і плівка надрукованим з зображенням, бортові частини виготовлені з ПВХ.

Підсвічування у великому коробі представлене лампами денного світла, короб у вигляді гусей підсвічується зсередини діодною стрічкою.

Наші контакти:

zakazat proschet vivesky