изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіска «Продукти 24 години»

Вивіска «продукти» є, мабуть, найпопулярнішою на вулицях міста. У кожному кварталі є невеликий денний або цілодобовий продуктовий магазин. Виступаючи альтернативою великим супермаркетам і дозволяючи економити час на покупках, такі магазини користуються великим попитом.расчитать2-min

Але маленький продуктовий магазин просто необхідно виділити із загального тла, особливо у вечірній час. Ідеально, коли вивіска “продукти” обладнана інтенсивним підсвічуванням.

Для подібного магазину ми виготовили світловий короб «Продукти 24 години» розміром 6х1 метри, зовнішня частина короба зроблена з листа молочного акрилу + плівка із зображення, борту виконані в ПВХ.

Так як графік магазину цілодобовий, необхідно було зробити якісне яскраве підсвічування вивіски. Тому під короб була підведена світлова комбінація з утримувачів і ламп денного світла та оптичного баласта.