Вивіска «Продукти 24 години»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіска «Продукти 24 години»

Вивіска «продукти» є, мабуть, найпопулярнішою на вулицях міста. У кожному кварталі є невеликий денний або цілодобовий продуктовий магазин. Виступаючи альтернативою великим супермаркетам і дозволяючи економити час на покупках, такі магазини користуються великим попитом.

Але маленький продуктовий магазин просто необхідно виділити із загального тла, особливо у вечірній час. Ідеально, коли вивіска “продукти” обладнана інтенсивним підсвічуванням.

Для подібного магазину ми виготовили світловий короб «Продукти 24 години» розміром 6х1 метри, зовнішня частина короба зроблена з листа молочного акрилу + плівка із зображення, борту виконані в ПВХ.

Так як графік магазину цілодобовий, необхідно було зробити якісне яскраве підсвічування вивіски. Тому під короб була підведена світлова комбінація з утримувачів і ламп денного світла та оптичного баласта.