Монтаж зовнішньої реклами
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Монтаж зовнішньої реклами

У нас Ви можете замовити не тільки виготовлення, але і монтаж зовнішньої реклами будь-якого ступеня складності.

Усі роботи виконуються комплексно за узгодженим з клієнтом графіком. Можливе проведення монтажних робіт у нічний час, це особливо актуально для власників магазинів у торговельно-розважальних центрах, де всі технічні роботи дозволено проводити тільки після закриття.

Монтажні здійснюються у найкоротші терміни. У тому випадку, якщо конструкцію необхідно кріпити на фасад будівлі з автовишки, а на нижніх рівнях знаходяться ресторани, кафе чи магазини, клієнт завчасно повинен узгодити проведення монтажних робіт із власниками сусідніх закладів.

Встановлення будь-яких рекламних конструкцій здійснюється тільки за наявності у клієнта пакету дозвільних документів від орендодавця або ж документів, що підтверджують його володіння будівлею або приміщенням.

У разі, якщо клієнт бажає встановити рекламу на території, яка йому не належить, потрібне узгодження із власником. Якщо територія знаходиться у володінні міської влади, потрібно буде отримати ряд дозвільних документів від міськадміністрації. Ми також можемо допомогти Вам у їх оформленні.

 
Виготовляємо та виконуємо монтаж світлових і несвітлових рекламних вивісок:
>Для монтажу конструкцій на великій висоті задіюємо автовишку, надаємо послуги професійних альпіністів.
 
>Здійснюємо демонтажні роботи з метою реконструкції або утилізації об'єктів реклами.
 
 
>Виконуюмо оформлення вітрин плівкою Оракал фігурною порізки та цільного зображення.