изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Монтаж зовнішньої реклами

У нас Ви можете замовити не тільки виготовлення, але і монтаж зовнішньої реклами будь-якого ступеня складності.

Усі роботи виконуються комплексно за узгодженим з клієнтом графіком. Можливе проведення монтажних робіт у нічний час, це особливо актуально для власників магазинів у торговельно-розважальних центрах, де всі технічні роботи дозволено проводити тільки після закриття.

Монтажні здійснюються у найкоротші терміни. У тому випадку, якщо конструкцію необхідно кріпити на фасад будівлі з автовишки, а на нижніх рівнях знаходяться ресторани, кафе чи магазини, клієнт завчасно повинен узгодити проведення монтажних робіт із власниками сусідніх закладів.

Встановлення будь-яких рекламних конструкцій здійснюється тільки за наявності у клієнта пакету дозвільних документів від орендодавця або ж документів, що підтверджують його володіння будівлею або приміщенням.

У разі, якщо клієнт бажає встановити рекламу на території, яка йому не належить, потрібне узгодження із власником. Якщо територія знаходиться у володінні міської влади, потрібно буде отримати ряд дозвільних документів від міськадміністрації. Ми також можемо допомогти Вам у їх оформленні.

 
Виготовляємо та виконуємо монтаж світлових і несвітлових рекламних вивісок:
>Для монтажу конструкцій на великій висоті задіюємо автовишку, надаємо послуги професійних альпіністів.
 
>Здійснюємо демонтажні роботи з метою реконструкції або утилізації об'єктів реклами.
 
 
>Виконуюмо оформлення вітрин плівкою Оракал фігурною порізки та цільного зображення.