Монтаж вивісок
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Монтаж вивісок

 

монтаж вывесок

Наша компанія здійснює не лише виготовлення і монтаж будь-яких, навіть нестандартних конструкцій, але і ремонт зовнішньої реклами будь-якої складності.

Вивіска – це рекламний носій, конструкція різних габаритів, який символізує фірмовий стиль компанії і напрямки її діяльності. Також вона відображає особливий корпоративний стиль (кольори, емблеми, елементи і т.д.). Переважно вивіску встановлюють біля центрального входу у будівлю. Головна перевага вивіски – це можливість презентувати свою фірму потенційним клієнтам, партнерам, які до вас приходять.

Монтаж вивіски краще довірити професіоналам. Якщо вивіска знаходиться на відстані до 50 м від землі, її можна встановити за допомогою автовишки. Автовишки бувають різної висоти, від 17 м до 50 м. Такий діапазон довжини стріли автовишки дає можливість провести монтаж більшості вивісок, але якщо до місця монтажу немає під’їзду або монтаж треба виконати на висоті понад 50 м – послуги автовишки не підходять.

Монтаж вивісок на великій висоті а також в умовах, де автовишка не дістане до фасаду, здійснюють промислові альпіністи. Промислові альпіністи – це спеціально навчені альпіністи, які проводять різного виду роботи на висотних спорудах . Робота промисловий альпіністів коштує дорожче, ніж виклик автовишки, однак це правомірно, так як вона пов’язана з великим ризиком.

Для установки світлової вивіски на фасад або всередині приміщення електрик, обслуговуючий будівлю, робить висновки, тільки після цього можна робити монтаж.

 Work.ua — самий кльовий наш партнер