Виготовлення фасадних вивісок для магазину меблів та декору «Інтеріор»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення фасадних вивісок для магазину меблів та декору «Інтеріор»

Виготовлення фасадних вивісок для магазину меблів і декору «Інтеріор» – це серія об’ємних букв і лайтбоксів, з’єднаних в одну оригінальну світлову композицію. При виготовленні вивіски використовувалися світлодіодні модулі.

ceni_ukrЛицьова частина всіх букв і коробів – акрил 4 мм, поклейка плівкою серії 8500, аплікація 3 шари: чорна, сіра, біла. Борти з ПВХ 4 мм, по периметру виконана фігурна виліпка плівкою. Окремо був зроблений лайтбокс у вигляді логотипу компанії, його розмір – 800х1100 см. Також ми виготовили дворівневий лайтбокс із расчитать2-min підсвічуванням світлодіодною стрічкою. Тепер адресу магазину (Червонозоряний проспект 86) відмінно видно у будь-який час доби. Фінальним етапом став монтаж всіх конструкцій на фасад будівлі магазину. Сам фасад оформлений гранітною плиткою. Спеціальним обладнанням для свердління граніту було зроблено отвори, після чого всі частини вивіски закріплені на молі.