Об’ємні літери для «Фортуна – банк»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виготовлення світлових літер для «Фортуна – банк»

Об’ємні літери для «Фортуна-банк» були закріплені на композитну лиштву, обліплену вінілової плівкою Oracal 641 серії блакитного відтінку, що відповіднає фірмовим кольорам компанії. Під час накочування плівки по периметру були залишені поля по 15 см, це дозволило створити охайну білу раму і надати вивісці гарного обрису.

Стінки кожної літери складаються із ПВХ товщиною 4 мм, лицьові ж частини за стандартом виготовлені із молочного акрилу. Таким же чином зроблено і лайтбокс у вигляді логотипу компанії, який закріплений на конструкції ліворуч. Сам логотип білого кольору, він має виступаючі елементи блакитного відтінку, що створюють додатковий об’єм.расчитать2-min

Підсвічування виконує світлодіодна стрічка високої потужності. На літери такого розміру також підійдуть люмінесцентні лампи, проте діоди більш економічні і довговічні, незважаючи на високу вартість. Композитна частина вивіски закріплена на металокаркасну раму, яка у свою чергу монтована на фасад.

Розмір усієї конструкції – лиштви, літер та лайтбоксу – складає 1,1х8 метра. Для будь-якої вивіски крім дизайну дуже важливий фасад, на якому вона буде розташована. У даному випадку об’ємні літери із лиштвою закріплені над колонами будівлі, так створюється враження, що вони є частиною первісної архітектурної конструкції будівлі.

Вивіска встановлена на зовнішню стіну відділення банку за адресою: м.Київ, вул. Проспект 40-річчя Жовтня 27. У вечірній час літери світяться яскравим білим світлом, а блакитний фон надає їм додатковий контраст і охайні форми. Що ж до світлого часу доби, то об’ємні літери завжди виглядають красиво, презентабельно і дуже виділяються на тлі іншої зовнішньої реклами.

zakazat proschet vivesky