изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Зовнішня вивіска для швейного виробництва «Майстерня Кравців»

Зовнішня вивіска для швейного виробництва «Майстерня Кравців» складається з фонового композитного листа білого кольору, на який праворуч нанесена аплікація з плівки у вигляді літер. Це велика складна комбінована панель з різними елементами обробки. Це що стосується технічного боку її виконання, що ж до естетики, то вивіска виглядає незрівнянно саме завдяки комбінації частин і застосуванню маленьких хитрощів виробництва реклами.расчитать2-min

Розмір панелі в цілому 7,4х0,8 м. По лівій стороні закріплений лайтбокс у вигляді логотипу фірми і напис з об’ємних літер «Майстерня Кравців». Нижче напису встановлений маленький лайтбокс “швейне виробництво”. Обидва написи, як букви, так і лайтбокс, були заплановані дизайнером з контурним обрамленням білого кольору. Це спеціальний хід, який дозволив створити для всіх світлових елементів вивіски вигідний обсяг і граничну яскравість в темний період дня.

Лайтбокси і букви виконані у класичному варіанті: зверху акрилові форми, з боків – пластик. Всі об’ємні елементи вивіски підсвічуються діодними стрічками.

Кріплення вивіски з буквами наші майстри виконали на дюбелі в попередньо підготовлені отвори на фасаді будівлі.

Пізніше ми зробили додаткове оформлення вітрин приміщення – обклеювання оракалом з таким же зображенням, як на лайтбоксі панелі ліворуч, що дозволило підкреслити вивіску і створити цілісний дизайн фасаду.

Наші контакти:

zakazat proschet vivesky