Об’ємні літери для клініки “Інго”
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Об'ємні літери для клініки "Інго"

Одним з незамінних і трендових рекламних носіїв вважаються об'ємні літери з підсвічуванням. Це одна з головних складових загального зовнішнього оформлення і вхідних груп будь-яких клінік, салонів, кафе, ресторанів, торгових центрів та інших будівель.

Для клініки «Інго» ми виготовили зовнішні об'ємні букви з лицьовою акриловою частиною і сввітлорозсіюючою плівкою в кольори логотипу. Бічні поверхні оклеєні ПВХ, для підсвічування використовується світлодіодна стрічка. Завдяки тому, що ліери пофарбовані в білий колір, їх основа виконує функцію відбивача і істотно підвищує ефективність підсвічування. У поєднанні з яскравим логотипом клініки вони не можуть не притягувати погляд як в денний, так і в нічний час доби.

Пропонуємо Вашій увазі цікавий фотозвіт з місця установки конструкції: як бачите, наші монтажники не зупиняться ні перед чим, і виконають свою роботу в кращому вигляді. Ми виготовляємо як світлові, так і несвітлові об'ємні літери, і завжди впевнені в якості своєї роботи.

инго 423907C2-EC43-4228-A92B-3719AB8D7A80
image(1)