изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Об'ємні літери для клініки "Інго"

Одним з незамінних і трендових рекламних носіїв вважаються об'ємні літери з підсвічуванням. Це одна з головних складових загального зовнішнього оформлення і вхідних груп будь-яких клінік, салонів, кафе, ресторанів, торгових центрів та інших будівель.

Для клініки «Інго» ми виготовили зовнішні об'ємні букви з лицьовою акриловою частиною і сввітлорозсіюючою плівкою в кольори логотипу. Бічні поверхні оклеєні ПВХ, для підсвічування використовується світлодіодна стрічка. Завдяки тому, що ліери пофарбовані в білий колір, їх основа виконує функцію відбивача і істотно підвищує ефективність підсвічування. У поєднанні з яскравим логотипом клініки вони не можуть не притягувати погляд як в денний, так і в нічний час доби.

Пропонуємо Вашій увазі цікавий фотозвіт з місця установки конструкції: як бачите, наші монтажники не зупиняться ні перед чим, і виконають свою роботу в кращому вигляді. Ми виготовляємо як світлові, так і несвітлові об'ємні літери, і завжди впевнені в якості своєї роботи.

инго 423907C2-EC43-4228-A92B-3719AB8D7A80
image(1)