изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Об'ємні літери-вивіски для автосалону «FAW»

Об’ємні літери-вивіски для автосалону «FAW» були виготовлені у двох конфігураціях: для внутрішнього і зовнішнього застосування. Автомобільний салон знаходиться в Києві на Окружній дорозі.

Головна вивіска була встановлена на фасад будівлі. Вона являє собою прямокутний композитний фрез у якості підкладки загальною площею майже 3 кв. метра. На лист композиту прикріплено акрил молочного кольору у формі овалу. На нього було наліплено плівку синього кольору – фон із вирізаними у ній контурами логотипу.расчитать2-min

Таким чином, контури логотипу вже з’явилися на овалі, проте ми вирішили вдосконалити їх, надавши об’єму. Для цього з прозорого акрилу 8 мм були вирізані фігури, що повторюють зображення логотипу, і вклеєні у місцях отворів на плівці. Потім на них були наклеєні такі ж фігури, але профрезерований з молочного акрилу. У результаті використання такої техніки вийшли гарні опуклі літери. Підсвічування лайтбоксу змонтовано із люмінесцентних ламп високої потужності.

Під коробом було закріплено окремі об’ємні літери. Їх лицьова частина зроблена з того ж молочного акрилу, борти вигнуті з ПВХ. Підсвічування складають діодні стрічки.

Друга конструкція зроблена без підсвічування, оскільки призначена для інтер’єру приміщення автосалону. Це також об’ємний короб і літери, але вони монтовані безпосередньо на стіну.

Короб із зовнішнього боку представлений молочним акрилом, а з внутрішнього – ПВХ. Букви повністю складаються з ПВХ. Овал короба – 0,5 х 0,6 м, букви висотою по 20 см кожна.

zakazat proschet vivesky