Об’ємні літери-вивіски для автосалону «FAW»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Об'ємні літери-вивіски для автосалону «FAW»

Об’ємні літери-вивіски для автосалону «FAW» були виготовлені у двох конфігураціях: для внутрішнього і зовнішнього застосування. Автомобільний салон знаходиться в Києві на Окружній дорозі.

кнопка русГоловна вивіска була встановлена на фасад будівлі. Вона являє собою прямокутний композитний фрез у якості підкладки загальною площею майже 3 кв. метра. На лист композиту прикріплено акрил молочного кольору у формі овалу. На нього було наліплено плівку синього кольору – фон із вирізаними у ній контурами логотипу.

Таким чином, контури логотипу вже з’явилися на овалі, проте ми вирішили вдосконалити їх, надавши об’єму. Для цього з прозорого акрилу 8 мм були вирізані фігури, що повторюють зображення логотипу, і вклеєні у місцях отворів на плівці. Потім на них були наклеєні такі ж фігури, але профрезерований з молочного акрилу. У результаті використання такої техніки вийшли гарні опуклі літери. Підсвічування лайтбоксу змонтовано із люмінесцентних ламп високої потужності.

Під коробом було закріплено окремі об’ємні літери. Їх лицьова частина зроблена з того ж молочного акрилу, борти вигнуті з ПВХ. Підсвічування складають діодні стрічки.

Друга конструкція зроблена без підсвічування, оскільки призначена для інтер’єру приміщення автосалону. Це також об’ємний короб і літери, але вони монтовані безпосередньо на стіну.

Короб із зовнішнього боку представлений молочним акрилом, а з внутрішнього – ПВХ. Букви повністю складаються з ПВХ. Овал короба – 0,5 х 0,6 м, букви висотою по 20 см кожна.