изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Об'ємні написи без внутрішнього підсвічування

Об’ємні написи часто використовуються не тільки в якості вивіски на фасади, але і для оформлення інтер’єрів торгових, виставкових приміщень, конференц-залів, а також офісів компаній.

Варіанти виконання об’ємних написів без внутрішнього підсвічування залежить від призначення конструкції. Якщо, наприклад, літери будуть закріплені на стіні всередині приміщення, не обов’язково робити їх як окремі короби. Досить виготовити їх з зрізу акрилу великої товщини – 10 мм.

Дуже красиві букви виходять з профрезірованного листа прозорого акрилу. Така техніка виконання створює для букв невеликий обсяг, при цьому самі букви дуже прості у виготовленні.

В даному випадку представлено світловий короб, але тут використовується аналогічна техніка: для створення додаткового обсягу зверху він обклеєний акриловими частинами.

Що стосується букв-коробів, то вони дорожчі, однак і виглядають набагато ефектніше Їх використовують переважно для зовнішнього оформлення в тих випадках, коли підсвічування у вечірній час не потрібно. Ось приклад букв, виготовлених для відділення «БМБ Банк».

Але якщо Вам дозволяє бюджет, для внутрішнього оформлення можна виготовити і об’ємні літери. Без сумніву, вони будуть виглядати дуже дорого, стильно і презентабельно, як букви для «ТВ Груп».

А ось ще один приклад інтер’єрного брендингу. Об’ємні букви зроблені з акрилу з фігурною порізкою плівки. Мають расчитать2-minмісце тут і елементи фірмового стилю компанії. Композиція прикрашає конференц-зал офісу туристичної компанії. Таке оформлення гідно оцінять не лише Ваші співробітники, а й клієнти.