Об’ємні світлові літери для магазину Читай Город
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Об'ємні світлові літери для магазину "Читай Город"

Об’ємні світлові літери прикрасили магазин “Читай Город” у ТЦ “Дрім Таун“, м.Київ, Оболонський проспект, 1бКонструкція повністю складається з ПВХ. Букви, що підсвічуються зсередини діодним стрічкою, вигідно виділяються на яскраво-синьому тлі і чудово поєднуються із загальною системою освітлення залу торгівельного центру.

Висота кожної об’ємної літери – 50 см. Під конструкцією з літер ми прикріпили діодну стрічку, яка посилює світіння і створює контур для панелі.

Доповнює світловий ансамбль плотерне різблення – букви із плівки Oracal. Усе оформлення виконано суворо у фірмовому стилі компанії: фірмовий шрифт, логотип і сині тони.расчитать2-min

Ця вивіска є центральною ланкою в оформленні “Читай Город”, але крім неї мають місце і додаткові елементи інтер’єру.  Приміщення магазину знаходиться на другому поверсі, до його входу із першого поверху ведуть сходи. Ми оформили їх яскравими рубрикаторами різних кольорів за тематиками книг, представлених у магазині.

Таблички на сходи було вирізано із жерсті і обклеєно Оракалом із ламінуванням. Закріплені вони на кожну окрему сходинку на металеві рамки. При необходності написи можна змінити, переклеївши плівку.

Рубрикатори на сходах