изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Об'ємні світлові літери Amazon

imgonline-com-ua-Compressed-OH0B6fIl5jQIC Ми виготовили об'ємні літери на підлогу спеціально для форуму торгового порталу Amazon. сom в Києві.

Напис Amazon виконаний з акрилу, поверх якого нанесена світлорозсіююча плівка Oracal для забезпечення максимально яскравого підсвічування.

Висота літер однакова - 90 см. В даному випадку літери виконують не рекламну, а брендову функцію ну і ключовим елементом в оформленні приміщення для проведення форуму.

Однак встановлені на фасад такі світлові літери - найпопулярніший і ефективний вид реклами, який привертає на увагу та   допомагає підкреслити імідж компанії.

Установка об'ємного слова Amazon була проведена нашою командою за місцем проведення форуму - м.Київ, Вул. Паркова дорога, 16а.

Ми займаємося виготовленням об'ємних літер професійно і гарантуємо високу якість виконання і монтажу. Ви можете безкоштовно замовити у нас прорахунок вартості літер їх установки.

image(1)