Об’ємні світлові літери
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Об'ємні світлові літери Amazon

imgonline-com-ua-Compressed-OH0B6fIl5jQIC Ми виготовили об'ємні літери на підлогу спеціально для форуму торгового порталу Amazon. сom в Києві.

Напис Amazon виконаний з акрилу, поверх якого нанесена світлорозсіююча плівка Oracal для забезпечення максимально яскравого підсвічування.

Висота літер однакова - 90 см. В даному випадку літери виконують не рекламну, а брендову функцію ну і ключовим елементом в оформленні приміщення для проведення форуму.

Однак встановлені на фасад такі світлові літери - найпопулярніший і ефективний вид реклами, який привертає на увагу та   допомагає підкреслити імідж компанії.

Установка об'ємного слова Amazon була проведена нашою командою за місцем проведення форуму - м.Київ, Вул. Паркова дорога, 16а.

Ми займаємося виготовленням об'ємних літер професійно і гарантуємо високу якість виконання і монтажу. Ви можете безкоштовно замовити у нас прорахунок вартості літер їх установки.

image(1)