Виробництво об’ємних літер для салону сантехніки «Koller Pool»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Виробництво об'ємних літер для салону сантехніки «Koller Pool»

Виробництво об’ємних літер для салону сантехніки «Koller Pool» виконувалося у два етапи, адже потрібно було оформити верхній фасад будівлі, у якій знаходиться представництво компанії, а також вхід до приміщення. Будівля знаходяться у Києві на проспекті Бажана 10а.

кнопа укрКожне оформлення – це ціла конструкцію із літер двох різних розмірів і світлового корова у формі лебедя, що символізує фірмовий знак компанії «Koller Pool», європейської фабрики із виробництва сантехніки.

Висота лебедя складає 120 см. Це окремий світловий короб, виготовлений точно за таким же принципом, що і об’ємні літери.

Усі елементи, підготовлені для оформлення фасаду – це короби у вигляді літер різних розмірів:

  • «Koller Pool» – висота 75 см
  • «Европейських сантехніка» – висота 25 см
  •  Короби-лебеді – висота 110 см

Букви і короби підсвічуються зсередини діодами високої потужності. Конструкція кожного складається з бортових частин вигнутого у потрібну форму ПВХ, лицьові панелі контурної порізкою вирізані з акрилу.

Букви більшого розміру обклеєні білою плівкою Оракал, маленькі букви і лебеді – плівкою світло-синього відтінку. Монтаж об’ємних літер здійснювався з автовишки.

Вхід до приміщення ми обрамили композитом із профрезерований літерами “Фірмовий салон європейської сантехніки”, під композитом підкладка з ПВХ. Щоб завершити зовнішнє оформлення салону, ми обклеїли вітрини вініловою плівкою, вирізаною у формі візерунків, її відтінок збігається із кольором букв під композитом, а також із кольором лебедів.