Рекламна вивіска для магазину одягу «Spesso»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Рекламна вивіска для магазину одягу «Spesso»

Рекламну вивіску для магазину одягу «Spesso» встановлено у київському торгівельно-розважальному центрі «Караван» за адресою вул.Сім’ї Сосніних 17. Вона складається із великого композитного фрезу чорного кольору 230х80см і об’ємних світлових літер заввишки у 55 см кожна.

кнопка укрОб’ємні літери складаються із вигнутих бортів ПВХ, заклеєних білою плівкою, лицьова частина вирізана з акрилу і також обклеєна плівкою. Центральним елементом композиції виступає червона буква «S»,- це білий акрил, але облыплений червоним оракалом. Червоний акцент поєднується із стіною у приміщенні магазину.

Поєднання білого, червоного і чорного кольорів є класичним у колористиці, що стосується реклами, то таке поєднання одночасно асоціюються із надійністю, показністю і елегантністю – усім тим, що необхідно для позитивного сприйняття магазину одягу.

Оскільки вивіска інтер’єрна, серед загальної системи освітлення вона вимагала особливої яскравості. Тому ми зробили підсвітку діодним стрічкою посиленою потужності. Завдяки констрасту кольорів створена нами конструкція вигідно виділяється на тлі пастельних стін торгівельного залу і сприяє залученню покупців в магазин.

Потрібна вивіска? Вам до нас!