изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Рекламне оформлення аптеки "City Pharm"

Рекламне оформлення аптеки “City Pharm”
Для оформлення аптеки “City Pharm” нашою компанією були виготовлені:
Вивіска з об’ємними літерами і світлодіодним підсвічуванням “АПТЕКА”. Вивіска складається з композитних аркушів і ПВХ на бортах, стінки обклеєні плівкою ORACAL. У лицьовій частині з композиту профрезерований отвори і вставлені акрилові літери.

У доповненні до вивіски ми виготовили світлодіодний аптечний хрест, лицьові і бічні панелі з композитних аркушів червоного кольору, контур з анодованого алюмінію, всередині металевий каркас. Ніякого дешевого ПВХ-пластика! Завдяки яскравим диодам червоного кольору його добре видно як удень, так і вночі.расчитать2-min

Всередині приміщення встановлено прямокутний лайтбокс-покажчик, він кріпиться до стелі за допомогою тросів. Класичний варіант для вуличної реклами аптеки – Т-подібний штендер на металевому каркасі, він виготовлений з металевої профільної труби, рекламна площа – з композиту.

На завершення комплексного оформлення аптеки наші монтажники завдали порізку з плівки на вітрину.

Наші контакти: