Рекламні літери для бутіку одягу
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Рекламні літери для бутіку одягу

Оформлення престижного магазину завжди вимагає особливого підходу і нестандартного дизайнерського рішення: відвідувачі бутиків – це найвимогливіші клієнти, які звикли до високих стандартів якості у всьому. Тому вивіски або рекламні літери для таких магазинів повинні бути тільки із найкращих матеріалів і з найякіснішим підсвічуванням, крім того вони повинні виглядати презентабельно і стильно.

кнопа укрТочно таке завдання в оформленні бутіка вдалося вирішити нам. Ми виконали комплексне оформлення приміщення елітного магазину одягу “Bon Ton“, який знаходиться в ТЦ “Мандарин Плаза” за адресою: м.Київ, вул.Басейна, 6.

Стіни торгового залу були прикрашені оригінальними буквами із золотого дзеркального акрилу виробництва компанії Altuglas. Зал оснащений по периметру прожекторним підсвічуванням. Освітлення потрапляє на золоті букви і відбивається їх дзеркальної основою. Завдяки цьому літери виглядають дуже красиво і елегантно, а головне, що не вимагають додаткового внутрішнього підсвічування. Усього в різних кутах приміщення ми встановили 5 об’ємних написів з іменами всесвітньо відомих торгових марок.

Фасад бутика прикрашає шикарна двостороння вивіска розміром 1,50х0,5 метра із золотого акрилу на чорному тлі. На фото видно лише її прифасадну частину, лицьова спрямована на зал торгового центру. Її особливість полягає в тому, що вона змонтована на скло без зовнішніх кріплень на спеціально зроблену скляну панель.

Крім торгового залу потрібно було оригінально оформити складське приміщення бутіка в загальній концепції інтер’єру. Ми обклеїли його стіни оракалом (всього 14 кв. метрів), на якому зображено логотипи 5 брендів, представлених в “Bon Ton”. Обклеювання стін було доповнено двома імпровізованими картинами, що складаються з плівки оракал – зображення, і рамки – пластикові багети, пофарбовані в золотий колір. Такий варіант картин обійшовся клієнту набагато дешевше , ніж друк на полотні і справжня дерев’яна рама.

У підсумку торговий зал бутіка вийде дуже вишуканим: золоті букви ідеально поєднуються із фурнітурою вбиральні, пастельними стінами і темно-коричневими стелями.