изготовление наружной рекламы

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, объемные буквы, стеллы, таблички, указатели, широкоформатная печать, печать баннеров, печать на самоклеящейся пленке, печать на пленке Oracal, штендеры, оформление торговых помещений, брендирование автомобилей, оклейка витрин пленкой, POS-материалы, хэштеги.
наружная реклама Киев
Рус


Літери, що світяться для банку "Хрещатик"

Виготовлені нами світлові літери для банку “Хрещатик” повністю відповідають загальній концепції фірмового стилю компанії. Ця вивіска продовжила серію оновлень зовнішнього та внутрішнього вигляду відділень банку.расчитать2-min

Задні і бічні частини об’ємних літер виготовлені із ПВХ, лицьова сторона представлена молочним акрилом, огорнутим самоліпною  плівкою Oracal золотого кольору. Бічні частини також заліплені плівкою, для створення літерам контурів і додаткового об’єму із боків була використана темно-зелена плівка.

Лытери кріпляться на металеву раму, встановлену по периметру козирка над входом у будівлю. Для їх підсвічування використана діодна стрічка.

Як видно на фото, зроблених у вечірній час, діоди яскраво висвітлюють переднє поле букв, темні бічні частини залишаються практично не висвітленими, за рахунок чого вивіска візуально знаходиться відразу у декількох площинах.

Золотий колір виглядає дорого і пишно, свою роль відіграє і якісне підсвічування, що дозволяє підкреслити його.

Чекаємо ваших дзвінків і смс:

zakazat proschet vivesky