изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Світлова реклама для відділу продажів «Благодатний мікрорайон»

Зараз все частіше забудовники організовують відділи продажів новобудов прямо біля будівельного об’єкта. Як правило, це малі архітектурні форми, оформлені яскравою світловою рекламою.

Представляємо нашу роботу з оформлення відділу продажів ЖК «Благодатний мікрорайон», який знаходиться в Ірпені. Це комплексне рішення з об’ємних букв і лайтбоксів в ПВХ корпусі. Підсвічування виготовлена зі світлодіодних модулів. Букви чудово виглядають на темному фоні фасаду.расчитать2-min

Такий відділ обслуговування клієнтів служить відмінним інструментом продажів, оскільки створює яскраву рекламу житлового комплексу в будь-який час доби, його добре видно навіть з далека. Люди можуть отримати всю необхідну інформацію про ціни на квадратні метри, а також укласти договір на придбання.

Ми виконали не тільки зовнішнє, але і інтер’єрне оформлення представництва забудовника. Це світлова композитна панель з об’ємними літерами. Букви вирізані з акрилу з нанесенням кольорових плівок, підсвічування світлодіодне.

Звертайтесь до нас і ви точно будете задоволені!

zakazat proschet vivesky