Світлові літери для кафе
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Світлові літери для кафе

Яскраво і лаконічно виглядають букви на фасаді будівлі кафе. Ні логотипів, ні назв, а просто чотири великі червоні літери, що світяться, під дахом будівлі “Кафе“. Світлові літери для кафе були вирізані з ПВХ потім закріплені на попередньо встановлену металеву раму.

Висота кожної букви становить 1,2 метра, система підсвічування сконструйована із діодних стрічок високої потужності аби забезпечити максимальне освітлення.

Додатково у раму було вмонтовано стробоскопи, таким чином крім основної яскравого підсвічування літери мерехтять маленькими червоними вогниками. Динаміка вогників ще більше привертає увагу людей, збільшуючи кількість відвідувачів закладу.расчитать2-min

Вдалий піар-хід власників кафе та якісне виконання нашого виробничого відділу. Не помітити цю вивіску ввечері просто не можливо, її також прекрасно видно і вдень навіть з великої відстані. Так що мінімалізм дизайну у даному випадку дав приголомшливі плоди.

Ми виробляємо такі світлові букви протягом всього декількох днів і за кілька годин здійснюємо монтаж . Вартість за виготовлення однієї світлової літери такого формату від 650 гривень. Кріпиться літери можуть безпосередньо на фасад або ж на металеву раму, як у даному випадку. Для прорахунку вартості конструкції із об’ємних літер зателофонуйте  або напишіть нам:

zakazat proschet vivesky