Внутрішнє оформлення стоматологічної клініки Призма
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Внутрішнє оформлення стоматологічної клініки "Призма"

Мы всегда говорим нашим клиентам: «Качественная реклама – это лицо вашей компании». В первую очередь это касается тех сфер бизнеса, которые предоставляю элитные дорогостоящие услуги и чьи клиенты очень избирательны.

Так, недавно наши специалисты выполнили интерьерное оформление клиники эстетической медицины и стоматологии «Призма».

В холле возле рецепции на стене были установлены стильные объемные буквы с контражурной подсветкой. Коридор также оформлен накладными буквами из акрила и установлены информационные таблички возле кабинетов.

 

 

Ми завжди говоримо нашим клієнтам: «Якісна реклама – це обличчя вашої компанії». В першу чергу це стосується тих сфер бізнесу, які надаю елітні дорогі послуги і чиї клієнти дуже вибагливі.

Так, недавно наші фахівці виконали інтер’єрне оформлення клініки естетичної медицини і стоматології «Призма».

У холі біля рецепціі на стіні були встановлені стильні об’ємні букви з контражурним підсвічуванням. Коридор також оформлений накладними буквами з акрилу і встановлені інформаційні таблички біля кабінетів.