изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Комплексне рекламне оформлення АЗС "OCTA"

Для нової мережі АЗС “OCTA” ми виконали оформлення двох заправок, які знаходяться в с. Петровске біля ЖК “Петровський квартал”.
Це складна комплексна робота: ми створили фірмовий стиль мережі АЗС з нуля, розробили логотип і виконали 3d візуалізацію майбутніх об’ектов. Для оформлення АЗС використовувалися тільки найякісніші матеріали від провідних світових виробників ринку реклами.

Проектом АЗС “OCTA” були передбачені наступні об’єкти, які ми повністю оформили: козирок, рекламно-інформаційна стела, магазин, а також флагштоки.

Стелла виконана з жовтого і чорного композиту, місцями композит оформлений світлорозсющою плівкою ORACAL серії 8500. Для внутрішнього підсвічування конструкцііми застосували світлодіодні кластера. Також в конструкцію вбудовано світлодіодне інформаційне табло, що робить її дизайн яскравим і ультрасучасним.

Фасад козирка і магазин були обшиті касетами з композиту жовтого і чорного кольорів, що додало дизайну АЗС стильність і цілісність.
Компанія «Епатаж Груп» має в своєму розпорядженні потужну виробничу базу для виготовлення сложних фасадних конструкцій, для брендового оформлення фасадів та будь-яких дрібних робіт по рекламної обробці приміщень.