изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
Пн -Пт:900-1800 | г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | company-epatage@ukr.net | epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, биллборды, ситилайты, троллы, стеллы, штендеры, оформление торговых и выставочных помещений, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы.
наружная реклама Киев


Оформлення фасаду будівлі Департаменту поліції охорони Києва

Наша компанія займається не тільки рекламним, але і дизайнерським оформлення фасадів будівель. Як приклад можна навести безліч робіт, скажімо, оформлення стадіону «Динамо» або інформаційні таблички для різних компаній.

Одна із найбільш масштабних робіт у цьому напрямку – об’ємні літери і шеврон на фасад будівлі Департаменту поліції охорони Києва.

На дашок центрального входу у будівлю було закріплено літери, виготовлені із комбінації пластику і дзеркального композиту, їх висота – 20 см.

Надзвичайно вдало до архітектури будівлі департаменту підходить об’ємний шеврон, розташований на найвищій точці фасаду. Ця конструкція також виконана із пластику і композиту, її висота – 1,8 м.

Усі конструкції несвітлові, у разі, якщо клієнту необхідне підсвічування, для виробництва застосовуються усі ті ж матеріали, тільки композит замінюється на акрил.