изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев


Оформлення фасаду будівлі для магазину "Ярослав"

Ми виконали оформлення фасаду будівлі для магазину “Ярослав“, який розташований на другому поверсі. Всього є два входи у приміщення, через кожен можна потрапити в “Ярослав”, тому ми зробили оформлення відразу із двох сторін.

расчитать2-minЗ боку більш жвавого входу зверху ми повісили композитну панель, обліплену оракалом. Коло сходинок будівлі ми вмонтували металеву раму, на яку натягнули банер.
Другий вхід у будівлю прикрасила банерна вивіска. Вініл натягнуто на алюмінієвий каркас і закріплено хомутами по периметру.
Також ми виконали ряд інтер’єрних робіт з брендування приміщення самого магазину і прилеглої території. Це композитні фрези із зображенням, пластикові стрілки і плівка Oracal.
Адреса розташування магазину: м.Київ,  вул. Ф.Пушиної, 23/25.