Ремонт реклами для банку «Хрещатик»
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Ремонт реклами для банку «Хрещатик»

Брендова вивіска банку «Хрещатик» була монтована на фасад будівлі кілька років тому. Оскільки ми повністю обслуговуємо рекламні конструкції банку, наші фахівці виконали ремонт реклами: заміну неробочих люмінесцентних ламп усередині короба.

Панель конструкції складається з композиту, її розміри 3,5х0,5 метра, літери об’ємні акрилові, товщина акрилу 8 мм, висота кожної букви по 25 см, зверху на них накатана жовта вінілова плівка.

Зліва до панелі прикріплений окремий короб із золотого композиту, на ньому контурна порізка зеленої плівки у вигляді логотипу компанії.

Букви не оснащені додатковим підсвічуванням. В даному випадку це не потрібно, вони висвітлюються за рахунок ламп всередині короба на тлі непросвітного композитного полотна.

Також ми зробили композитну табличку з накаткою ОРАКАЛ в стилі вивіски банку при вході.

Вивіска прекрасно поєднується з жовтим кольором фасаду будівлі.

Потрібний ремонт вивіски? Ми з радістю вам допоможемо!

zakazat proschet vivesky