изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Вивіска ресторан "Хінкалі"

Вивіска  на ресторані “Хінкалі” була повністю реставрована. Із профілю ми виготовили каркас конструкції, виконали заміну усіх світлових елементів, доставили трансформатори для неону.

По бортах на літерах деформувалася плівка Oracal, ми зробили демонтаж старої і накочування нової плівки 641 серії на поверхню пластику. Літери ресторану виконані у незвичайний спосіб: зазвичай кожна літера являє собою окремий короб із кришкою, у даному випадку кришка на буквах відсутня, і неоно попереду відкритий. Це створює цікавий ефект контурності.

Тепер букви на вивісці знову яскраво висвітлюються і виглядають дуже привабливо у темний час доби, а вдень вони виглядають дуже акуратно і презентабельного.

Оновлена конструкція знаходиться на фасаді ресторану у Києві по вулиці Маршала Тимошенка 29.

Звертайтесь до нас:

zakazat proschet vivesky