изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016
Изготовление и размещение наружной рекламы:
вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Світлодіодні вивіски

svetodiodnye-vyveskiУ наш час технологічний прогрес веде за собою інновації в кожній галузі життя людини, не виняток тому і реклама. Всі інновації в галузі виробництва синтетичних матеріалів незабаром починають застосовуватися у виробництві рекламних конструкцій.

І звичайно ж в сучасній рекламі не обійтися без світлодіодів.

Світлодіод за своєю структурою дуже ергономічний продукт. Його механічна міцність і зносостійкість дозволили значно збільшити термін експлуатації. Низька напруга в напівпровіднику робить його більш безпечним, але при цьому він має високе значення ККД, яке становить від 30 до 50%. 

расчитать2-min

Найважливішим фактором при виготовленні світлодіодним вивіски, є правильна спайка елементів, що значно збільшує термін служби рекламної вивіски.  ціни на виготовлення Наша компанія відповідає за якість продукції, що виготовляється, тому гарантійний термін світлодіодним вивіски у нас 1 рік.

  Ми виробляємо світлодіодні рекламні конструкції будь-яких конфігурацій:

Світлодіодний аптечний хрест

Світлодіодний аптечний хрест

На сьогоднішнійу великих містах аптеки зустрічаються практично скрізь. Відповідно це сегмент підвищеної конкуренції. Щоб аптека виділялася із загальної маси ... Читати далі →