Аптечний хрест
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Світлодіодний аптечний хрест

На сьогоднішній у великих містах аптеки зустрічаються практично скрізь. Відповідно це сегмент підвищеної конкуренції. Щоб аптека виділялася із загальної маси кіосків потрібно оформити її належним чином. У цій непростій справі може допомогти вивіска чи просто світлодіодний аптечний хрест.

Інформаційна вивіска, що має форму хреста з використанням світлодіодів, називається світлодіодним аптечним хрестом. Розміщують її на фасаді будівлі біля входу. Аптечна вивіска є відмінним рекламним елементом, особливо якщо додати до неї аптечний хрест.

[Form id=”38″]

Аптечний хрест – яскравий і помітний елемент вхідної групи для аптеки. Нинішній рівень розвитку технологій дозволяє створити хрест оригінального дизайну. Кожна аптека автоматично підвищує ефективність роботи, розмістивши світлодіодний хрест. Його можна виготовити практично будь-якого кольору і розміру, чи то стандартний зелений або незвичайний помаранчевий колір. При будь-якому кольорі він буде служити довго і надійно. У зв’язку з технологічною тонкістю конструктиву світлодіода, аптечний хрест споживає мало енергії і зовсім невибагливий в експлуатації.

Аптечний хрест можна виготовити з можливістю відтворення анімації. Управління анімацією здійснюється через RGB контролер, керований дистанційним пультом. Таким чином виконання хреста можливо у декількох варіантах одночасно. До того ж світлова динаміка сильно приваблює людей.

Існує можливість виконання аптечного хреста на базі світлодіодного екрана. Такий хрест також виготовляють на світлодіодах. Це дає можливість відтворювати як відео, так і просту анімацію . Він дуже зручний можливістю миттєво змінювати інформаційний сюжет за допомогою комп’ютера. Підключення відбувається по мережі LAN або Wi- Fi.

 

Ми виконуємо аптечні хрести будь-яких видів і конфігурацій. Ось приклади наших робіт: