Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Світлодіодний аптечний хрест

 

 

На сьогоднішній у великих містах аптеки зустрічаються практично скрізь. Відповідно це сегмент підвищеної конкуренції. Щоб аптека виділялася із загальної маси кіосків потрібно оформити її належним чином. У цій непростій справі може допомогти вивіска чи просто світлодіодний аптечний хрест.

Інформаційна вивіска, що має форму хреста з використанням світлодіодів, називається світлодіодним аптечним хрестом. Розміщують її на фасаді будівлі біля входу. Аптечна вивіска є відмінним рекламним елементом, особливо якщо додати до неї аптечний хрест.

Аптечний хрест – яскравий і помітний елемент вхідної групи для аптеки. Нинішній рівень розвитку технологій дозволяє створити хрест оригінального дизайну. Кожна аптека автоматично підвищує ефективність роботи, розмістивши світлодіодний хрест. Його можна виготовити практично будь-якого кольору і розміру, чи то стандартний зелений або незвичайний помаранчевий колір. При будь-якому кольорі він буде служити довго і надійно. У зв’язку з технологічною тонкістю конструктиву світлодіода, аптечний хрест споживає мало енергії і зовсім невибагливий в експлуатації.

Аптечний хрест можна виготовити з можливістю відтворення анімації. Управління анімацією здійснюється через RGB контролер, керований дистанційним пультом. Таким чином виконання хреста можливо у декількох варіантах одночасно. До того ж світлова динаміка сильно приваблює людей.

Існує можливість виконання аптечного хреста на базі світлодіодного екрана. Такий хрест також виготовляють на світлодіодах. Це дає можливість відтворювати як відео, так і просту анімацію . Він дуже зручний можливістю миттєво змінювати інформаційний сюжет за допомогою комп’ютера. Підключення відбувається по мережі LAN або Wi- Fi.

 

Ми виконуємо аптечні хрести будь-яких видів і конфігурацій. Ось приклади наших робіт:

 

 

 


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію