Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Покажчики

Покажчики поділяються на кілька видів залежно від призначення та функцій. Перші покажчики виконували виключно інформативну функцію. Але потім стало очевидним, що покажчик може слугувати не просто підказкою, а й залучати людей до певного об’єкту. Так що існує два основних типи покажчиків:

  • інформаційні
  • рекламні 

Інформаційні покажчики можна зустріти усюди у місті, вони повідомляють назву вулиць і напрямок руху до них, а також можуть вказувати на місця громадського користування або на об’єкти місцевого значення.

Рекламні показчики – відносно новий вид навігаційної системи містом, що виконує одночасно і рекламну функцію. Вони ідеально підходять як до архітектури, так і у загальну концепцію вулиць, повідомляючи перехожим і водіям транспорту, як дістатися потрібного місця. Дуже часто на одному покажчику може розміщуватися як інформація для водіїв, наприклад, напрям руху до певної вулиці або об’єкта, так і рекламна інформація, що значно підвищує шанси останньої бути поміченою.

Рекламні покажчики на вулицях міста часто сприймаються усіма учасниками дорожнього руху як корисна інформація, що нагадує шлях до потрібного об’єкту. Це може бути або офіс/представництво компанії, або ж точка збуту товарів/послуг (кіоск, супермаркет, торгівельно-розважальний комплекс).

 

На покажчиках є тільки необхідніша інформація: назва (іноді вид діяльності), адреса (рідше контакти) і вказівка напрямку руху до об’єкта.

Найефективніший покажчик – світловий. Так як він працює на замовника цілодобово. Він може бути виготовлений за прикладом лайтбоксів. На сьогоднішній день у містах України існує ціла мережа рекламних покажчиків, які можна взяти у оренду.

Якщо у Вас є дозвіл від міськадміністрації, ми виготовимо і розмістимо для Вас індивідуальний покажчик. Якщо ж Ви бажаєте розмістити власний покажчик у конкретному місці, ми допоможемо з оформленням необхідної документації. Щоб розмістити свою рекламу на покажчику або виготовити конструкцію під замовлення, зв’яжіться з нами:

Світловий показчик для банку "Хрещатик"

Світловий показчик для банку "Хрещатик"

Світловий покажчик для банку «Хрещатик » складається із алюмінієвого профілю і молочного акрилу. Він вказує на місце розташування банкомату філії банку. Конструкція являє собою освітлюваний короб. Пластини акрилу встановлені з двох сторін покажчика та обкле...

Світлодіодний показчик для банку "Хрещатик"

Світлодіодна вивіска для банку "Хрещатик " - це яскрава конструкція, яка приваблює увагу перехожих у денний і вечірній час. Розташована вона в Києві на вул.Межигірська 58 , неподалік від ст.метро "Тараса Шевченка ". Це торчакова двустороння панель, яка в...
Світлова вивіска для магазину «Книжковий супермаркет»

Світлова вивіска для магазину «Книжковий супермаркет»

Оригінальна світлодіодна вивіска була виготовлена для магазину «Книжковий супермаркет» мережі «Читай Город» , який знаходиться у столиці на вулиці Луначарського,10 . Таке незвичайне виконання конструкції було задумом наших клієнтів, ми ж втіли...
Покажчики для мережі магазинів "Камелія"

Покажчики для мережі магазинів "Камелія"

Для компанії «Камелія» ми виконали цілий ряд рекламно-оформлювальних робіт, більша частина - це світлові фасадні вивіски , але також наша виробнича бригада відремонтувала ряд покажчиків різних типів. Високі, фігурної форми металеві площині на сталев...

Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію