Вывески | Заказать изготовление и монтаж вывески в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы


Світлова вивіска для магазину «Книжковий супермаркет»

Оригінальна світлодіодна вивіска була виготовлена для магазину «Книжковий супермаркет» мережі «Читай Город», який знаходиться у столиці на вулиці Луначарського,10.

Таке незвичайне виконання конструкції було задумом наших клієнтів, ми ж втілили ідею у реальність, отримавши відмінний результат.

На початку роботи над вивіскою навпроти магазину був встановлений металевий стовп, пофарбований у світло-сірий колір. До нього зверху ми прикріпили композитний фрез із накочуванням плівки блакитного відтінку, обрамлений металом по периметру. Розмір композитної панелі становить 4,4х0,8м, вона має дві дзеркальні сторони.

Букви та частини логотипу вирізані із світловідбиваючої плівки та приліплені до панелі. Таким чином, вийшла арка, яка візуально збільшила простір території магазину і, крім головної світлової фасадної вивіски, забезпечила більш широке охоплення аудиторії у своєму радіусі.

Головна частина конструкції – це шість світлодинамічних стрілок, по три із кожного боку. Вони представлені світловими коробами із молочного акрилу, що підсвічуються світлодіодними уставами. Усі лайтбокси керуються контролером. Ми налаштували світлодинаміку таким чином, що стрілки блимають почергово, вказуючи на вхід у магазин. Світло від коробів потрапляє на наклейки із світловідбиваючої плівки, від цього створюється враження, що букви також світяться.

Із великої відстані така вивіска не просто красиво виглядає, вона привертає увагу людей, запрошуючи відвідати магазин, і виконує функцію покажчика для тих, хто прямує зробити покупку.

Останнім часом для залучення відвідувачів до магазину, ресторану або іншого закладу просто красивою вивіски стає мало. Необхідно шукати і реалізовувати нові нестандартні рішення, прикрашати фасад неординарними яскравими елементами, загалом шукати будь-які шляхи, щоб виділитись.

Пропонуємо Вам виготовлення класичних і нестандартних рекламних конструкцій будь-яких конфігурацій. Наш дизайнер запропонувати креативну ідею для Вашої реклами, а виробничий відділ втілить її в життя.

За виготовленням світлодіодних вивісок звертайтесь до нас, і результат вас порадує!

[No pictures in galley]

Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію