изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Світлодіодний показчик для банку "Хрещатик"

Світлодіодна вивіска для банку “Хрещатик” – це яскрава конструкція, яка приваблює увагу перехожих у денний і вечірній час. Розташована вона в Києві на вул.Межигірська 58, неподалік від ст.метро “Тараса Шевченка“.

Це торчакова двустороння панель, яка вказує відстань до банкомату і напрямок руху до нього. Вона складається із 2 частин різних розмірів – 155х70 см і 107х70 см.

Виконання коробів класичне – молочний акрил зверху, ПВХ на бортах. Зовнішня поверхня вивіски обклеєна оракалом 641 серії темно-зеленого кольору.

Підсвічування світлодинамічне, виготовлене із діодних стрічок, керованих rgb-контролером, який і створює ефект мерехтіння.

Пристроєм можна керувати за допомогою пульта: стрілки по черзі блимають, вказуючи на вхід до банку. Даний контролер дуже простий в управлінні, клієнт сам може задавати частоту миготіння діодів.

Ось так світлодіодна вивіска виглядає наживо.