Світлодіодна вивіска для банку Хрещатик
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Світлодіодний показчик для банку "Хрещатик"

Світлодіодна вивіска для банку “Хрещатик” – це яскрава конструкція, яка приваблює увагу перехожих у денний і вечірній час. Розташована вона в Києві на вул.Межигірська 58, неподалік від ст.метро “Тараса Шевченка“.

Це торчакова двустороння панель, яка вказує відстань до банкомату і напрямок руху до нього. Вона складається із 2 частин різних розмірів – 155х70 см і 107х70 см.

Виконання коробів класичне – молочний акрил зверху, ПВХ на бортах. Зовнішня поверхня вивіски обклеєна оракалом 641 серії темно-зеленого кольору.

Підсвічування світлодинамічне, виготовлене із діодних стрічок, керованих rgb-контролером, який і створює ефект мерехтіння.

Пристроєм можна керувати за допомогою пульта: стрілки по черзі блимають, вказуючи на вхід до банку. Даний контролер дуже простий в управлінні, клієнт сам може задавати частоту миготіння діодів.

Ось так світлодіодна вивіска виглядає наживо.