изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Меню


Світловий показчик для банку "Хрещатик"

Світловий покажчик для банку «Хрещатик» складається із алюмінієвого профілю і молочного акрилу. Він вказує на місце розташування банкомату філії банку.

Конструкція являє собою освітлюваний короб. Пластини акрилу встановлені з двох сторін покажчика та обклеєні спеціальною свытлопропускною плівкою для гарного проходження світла і його рівномірного розподілу по всій площі.

Всередині короби встановлені горизонтальні лампи денного світла. Товщина алюмінієвого профілю складає 12 см. І хоча сам покажчик відносно невеликий – 1,2х0,7 метра – його прекрасно видно навіть на відстані.

Покажчик закріплений на стовп вуличного ліхтаря біля банкомату банку «Хрещатик» в місті Києві за допомогою двох кілець і набору кріплень.

Наши контакты:

zakazat proschet vivesky