изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіска на магазин

4cada0d10899ede1963066ad52df4d13Якими основними характеристиками повинна володіти вивіска на магазин? З проблемою вибору стикається кожен власник. Потрібно вирішити в першу чергу: на яку аудиторію вона буде націлена і які функцію виконуватиме. Відштовхуючись від цього вирішуються питання дизайну і технічних аспектів конструкції: розміри, форма, матеріали, підсвічування, система кріплень.
Ухвалою слова «магазин» досить абстрактне, воно означає приміщення, призначене для роздрібної торгівлі або для надання послуг.
Магазини можуть бути абсолютно різними в плані масштабу і спрямованості товарної лінії: гіпермаркети, супермаркети, торгові центри, універмаги, кіоски, бутики, шоу-руми. Залежно від напрямку змінюються і вимоги квнешней оформленню.
Наприклад, чим більше магазин, тим, відповідно, більш системний підхід до оформлення вивіски.

расчитать2-min
Такі види магазинів, як супермаркети, гіпермаркети, торгові центри повинні створювати ілюзію масштабності і величі, саме такими засобами можна до себе залучити велику кількість потенційних «постійних клієнтів» і створити позитивне враження від свого магазину.
Вивіски, бутіки, приміром, повинні відповідати фірмовому стилю компанії і бути досить лаконічною. Міні-маркети, які займаються продажем продуктів харчування і мають, як правило, велику конкуренцію, повинні робити акцент на яскравість вивіски, щоб вигідно виділятися серед конкурентів.
Як правило, чим масштабніше магазин, тим більше буде витрат ресурсів і часу на його вивіску. Але так як вивіска є фактично «обличчям компанії», то економити на її виробництві не рекомендується.
Пам’ятайте, що добре оформлений магазин – один з ключових запорук успішного продажу.

Ми маємо великий досвід виготовлення вивісок для різних магазинів, серед наших робіт:

Ціни на вивіски*

Вид конструкції Ціна за 1 кв.м
Лайтбокс на торцевих профілях прямокутний 5200
Лайтбокс контурний (без профілів) будь-якої форми 5000
Вивіска из ПВХ без підсвічування 1100
Композитний лайтбокс 4400 
Композитна вивіска без підсвічування 2000
Об’ємні літери 500х400 1400 грн.-ціна за 1 літеру
Для консультації або замовлення вивіски звертайесь до нас:

zakazat proschet vivesky