Вивіска на магазин
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіска на магазин

4cada0d10899ede1963066ad52df4d13Якими основними характеристиками повинна володіти вивіска на магазин? З проблемою вибору стикається кожен власник. Потрібно вирішити в першу чергу: на яку аудиторію вона буде націлена і які функцію виконуватиме. Відштовхуючись від цього вирішуються питання дизайну і технічних аспектів конструкції: розміри, форма, матеріали, підсвічування, система кріплень.
Ухвалою слова «магазин» досить абстрактне, воно означає приміщення, призначене для роздрібної торгівлі або для надання послуг.
Магазини можуть бути абсолютно різними в плані масштабу і спрямованості товарної лінії: гіпермаркети, супермаркети, торгові центри, універмаги, кіоски, бутики, шоу-руми. Залежно від напрямку змінюються і вимоги квнешней оформленню.
Наприклад, чим більше магазин, тим, відповідно, більш системний підхід до оформлення вивіски.

расчитать2-min
Такі види магазинів, як супермаркети, гіпермаркети, торгові центри повинні створювати ілюзію масштабності і величі, саме такими засобами можна до себе залучити велику кількість потенційних «постійних клієнтів» і створити позитивне враження від свого магазину.
Вивіски, бутіки, приміром, повинні відповідати фірмовому стилю компанії і бути досить лаконічною. Міні-маркети, які займаються продажем продуктів харчування і мають, як правило, велику конкуренцію, повинні робити акцент на яскравість вивіски, щоб вигідно виділятися серед конкурентів.
Як правило, чим масштабніше магазин, тим більше буде витрат ресурсів і часу на його вивіску. Але так як вивіска є фактично «обличчям компанії», то економити на її виробництві не рекомендується.
Пам’ятайте, що добре оформлений магазин – один з ключових запорук успішного продажу.

Ми маємо великий досвід виготовлення вивісок для різних магазинів, серед наших робіт:

Ціни на вивіски*

Вид конструкції Ціна за 1 кв.м
Лайтбокс на торцевих профілях прямокутний 5200
Лайтбокс контурний (без профілів) будь-якої форми 5000
Вивіска из ПВХ без підсвічування 1100
Композитний лайтбокс 4400 
Композитна вивіска без підсвічування 2000
Об’ємні літери 500х400 1400 грн.-ціна за 1 літеру
Для консультації або замовлення вивіски звертайесь до нас:

zakazat proschet vivesky