Вывески без подсветки | Заказать изготовление и монтаж вывески без подсветки в Киеве
компания эпатаж груп

РЕКЛАМНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ЕПАТАЖ ГРУП»

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:

• вивіски • стелли • брендування приміщень • POS матеріали • брендування автомобілів • широкоформатний друк
изготовление наружной рекламы
RUS


Вивіски без підсвічування

Вивіски без підсвічування – це один із видів дешевої зовнішньої реклами. Несвітлові вивіски бувають плоскі та об’ємні, але усі вони характеризуються відсутністю внутрішнього підсвічування, при цьому зовні можуть бути представлені прожекторами різної потужності. Зовнішнє підсвічування, як правило, складається із галогенних або світлодіодних прожекторів.

Прожектори закріплюються на кронштейни, які дають можливість винести їх на відстань від вивіски, щоб охопити максимальну площу. Можна використовувати прожектори потужністю від 150Вт до 1500Вт.

Прорахувати

Бюджетні несвітлові конструкції виробляються із композиту або ПВХ, лицьова частина якого оформляється плівкою на самоліпній основі, кольоровій або із надрукованим зображенням. Можна нанести зображення на сам пластик, але це буде вартувати дорожче. Несвітлові панелі також виконуються із композиту. Це міцний довговічний матеріал, його ціна вища, ніж ціна пластика.

Незважаючи на те, що, лайтбокси та світлові літери візуально більш виграшні, вони не завжди доречні. В окремих випадках несвітлові вивіски стають ідеальним конструктивним рішенням для оформлення приміщення або фасаду.

Найліпшим рішенням для вивіски із підсвічуванням є обліплення матовою плівкою, оскільки на матових поверхнях відблиски виходять більш розмиті по площині, ніж на глянцевих. Так, вивіска буде виглядати більш ефектно. Світловідбиваюча плівка відображає тільки те світло, котре світить із тієї ж точки, у якій знаходиться спостерігач, тому вона не підходить для використання із зовнішнім підсвічуванням.

Наші роботи:


Изготовление и монтаж вывесок – г. Киев
MegaDoski
Work.ua
— самий кльовий наш партнер
Изготовление и монтаж вывесок – г.Киев
@freeboard.com.ua
Рекламный Украинский портал. Тендери на рекламну продукцію