изготовление наружной рекламы
Эпатаж груп
график: Пн -Пт:900-1800 | адрес:г.Киев. ул. Кирилловская 69в, оф.513 | e-mail:company-epatage@ukr.net | skype:epatage2016

Изготовление и размещение наружной рекламы:

вывески, световые буквы, стеллы, биллборды, ситилайты, троллы, штендеры, оформление торговых помещений, изготовление выставочный стендов, брендирование автомобилей, витрин, торгового оборудования, POS-материалы, сувенирная продукция.
наружная реклама Киев
Рус

Вивіски для салонів краси

ВивіLogo-RGBv2_3-minска для салону краси створює перше враження про  презентабельність салону. Саме з вивіски можна зрозуміти рівень і престижність салону. Свідомо чи ні, але між двома салонами краси потенційний клієнт обере той, у якого вивіска виглядає презентабельнєє. Саме тому власникам салонів потрібно підходити до замовлення вивіски серйозно.

На що потрібно звертати увагу при замовленні вивіски для салону краси:

     – вивіска повинна бути лаконічною і інформативною;

     – напис виконується шрифтом, який добре читається;

     – вивіска повинна бути видна здалеку в будь-який час доби, отже, дуже важливо, щоб вона була світлова;

     – вивіска повинна відповідати концепції слона краси – дорогому салону шикарну вивіску і навпаки, вивіску перукарні економ-класу не варто робити золотою.

Розглянемо найбільш розповсюджені типи вивісок для салонів краси:

Лайтбокс – класика жанру, просто, лаконічно, зрозуміло. Однак, можна виготовити і оригінальний лайтбокс із  поєднанням дорогих матеріалів з респектабельним дизайном; все залежить від побажань замовника і бюджету.

Світлові об’ємні літери;- один з найпривабливіших різновидів вивісок. Вони говорить про надійність і солідність. Така реклама помітна в будь-який час доби і року, під будь-яким кутом і навіть з великої відстані.расчитать2-min

Вивіска із зовнішнім підсвічуванням. Неважливо, це банер на каркасі або ж пластикова панель з зображення – така вивіска буде підсвічуватися зовнішніми світлодіодними прожекторами. При їхньому правильному розташуванні можна підсвічувати все поле вивіски, при цьому заощадивши на більш складних конструкціях.

Вхідна група – комплексне оформлення фасаду салону, яке включає наявність світлової вивіски, а також додаткових елементів – обшивка фасаду в фірмовий колір або зображенням, оформлення вітрин, таблички, панелі-кронштейни.

Об’ємна вивіска «Салон краси «Друзі»,

вивіска для салону краси” Софія “,

лайтбокс для салону краси« Baker street »,

світлодіодна реклама для салону краси« Діамант »,

виготовлення банерів для салону краси« Марьяж »,

виготовлення вивіски (Київ) для салону краси «Ля Флорес»,

світлова вивіска для центру краси «Стиль Град».

 

Для замовлення вивіски звертайтеся до нас:

zakazat proschet vivesky