Вивіски з контражурним підсвічуванням
изготовление наружной рекламы

Виготовлення вивісок,широкоформатний друк

вивіски, світлові букви, об'ємні букви, стели, таблички, покажчики, широкоформатний друк, друк банерів, друк на самоклеючій плівці, друк на плівці Oracal, штендери, оформлення торгових приміщень, брендування автомобілів, поклейка вітрин плівкою, POS-матеріали, хештеги.
наружная реклама Киев
Рус


Вивіски з контражурним підсвічуванням

contr-minВ обычной вывеске освещаются либо сами буквы либо источник света освещает их снаружи, а в вывесках с контражуром источник света находится внутри и освещает основание, на которое они крепятся.

Эффект контражура превосходит обычную подсветку: благодаря такому свечению создается иллюзия обратного свечения, и визуально это выглядит как надпись из темных букв, которые окружены необычным свечением.

В качестве источника свечения используется светодиодная лента или led неон. А за счет применения светодинамики  можно создавать различные визуальные эффекты.

Например, если подобрать цвет «контражура», который резко контрастирует надписью, можно дополнительно привлечь внимание к конструкции.

 Вывески с контражурной подсветкой – это необычное, стильное решение, которое в основном используется там, где нужно дополнительно выделить надпись. Помимо этого, контражур часто является единственным вариантом подсветки вывесок там, где нет возможности использовать открытую или выносную подсветку.

Вывески с контражуром выглядят очень эффектно и дорого. Это идеальный способ придать конструкции солидности и дороговизны.

 

contr-min Вивіски з контражурним підсвічуванням - це  особливий вид об'ємних вивісок, в якій підсвічування розміщено зовні і підкреслює окремі елементи.

У звичайній вивісці освітлюються або самі літери або джерело світла висвітлює їх зовні, а в вивісках з контражуром джерело світла знаходиться всередині і висвітлює основу, на яку вони кріпляться.

Ефект контражуру перевершує звичайне підсвічування: завдяки такому світінню створюється ілюзія зворотного світіння, і візуально це виглядає як напис з темних букв, які оточені незвичайним світлом.

Як джерело світіння використовується світлодіодна стрічка або led неон. А за рахуноквикористаня світлодинаміки можна створювати різноманітні візуальні ефекти.

Наприклад, якщо підібрати колір «контражуру», який різко контрастує з написом, можна додатково привернути увагу до конструкції.

 Вивіски з контражурним підсвічуванням - це незвичайне, стильне рішення, яке в основному використовується там, де потрібно додатково виділити напис. Крім цього, контражур часто є єдиним варіантом підсвічування вивісок там, де немає можливості використовувати відкрите або виносне підсвічування.

Вивіски з контражуром виглядають дуже ефектно і дорого. Це ідеальний спосіб надати конструкції солідності і дороговизни.

Вивіски для салону краси New York

Изготовление вывески для салона красоты New York

Для салону краси "New York" (м.Вишневе) ми виготовили об'ємні світлові букви з контражурной підсвічуванням, а також провели ремонт торцевого лайтбоксу. Самі букви New ... Читати далі →

Вивіска для компаніії «Утес»

Вивіска для компаніії «Утес»

Спільними зусиллями дизайнера, інженера і відділу виробництва була виготовлена красива інтер'єрна вивіска з полігональним птахом і контражурним ... Читати далі →

Виготовлення та монтаж об’ємних літер для ресторану “Madam Wong”

Виготовлення та монтаж об’ємних літер для ресторану “Madam Wong”

Відсвяткувавши новорічні свята, наш виробничий відділ знову в строю. І ось, до вашої уваги нова рекламна робота - об'ємні букви з контражурной підсвічуванням для ... Читати далі →

Вивіска для офісу «Епатаж Груп»

Вивіска для офісу «Епатаж Груп»

Вивіска для нашого офісу має подвійну систему підсвічування. З одного боку це внутрішнє світіння букв - отворів в композиті, під які вставлений акрил з ... Читати далі →

Світлові панелі для РК «Південний квартал»

Світлові панелі для РК «Південний квартал»

Світлові панелі для ЖК «Південний квартал» представлені двома типами світлових коробів, різних за розміром і будовою. Відрізняється також і застосування коробів: ... Читати далі →

Літери із контражурним підсвічуванням для меблевого магазину

Літери із контражурним підсвічуванням для меблевого магазину

Оригінальні літери із контражурним підсвічуванням були виготовлені для меблевого магазину «Laren», який розташований у павільйоні торгівельного центру ... Читати далі →